Висоцький Сергій Віталійович - Посади протягом скликання


Посада Дата прийому Дата звільнення
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики 04.12.2014  
Член Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань перевірки фактів порушень під час проведення повторного голосування на виборах Криворізького міського голови 15 листопада 2015 року 26.11.2015  
Член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів 06.11.2018