Черненко Олександр Миколайович - Посади протягом скликання


Посада Дата прийому Дата звільнення
Голова Лічильної комісії Верховної Ради України восьмого скликання 27.11.2014  
Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя 04.12.2014 21.06.2017
Член Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань перевірки фактів порушень під час проведення повторного голосування на виборах Криворізького міського голови 15 листопада 2015 року 26.11.2015  
Голова підкомітету з питань виборів і референдумів Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя 21.06.2017