Мосійчук Ігор Володимирович - Посади протягом скликання


Посада Дата прийому Дата звільнення
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 04.12.2014 11.12.2014
Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 11.12.2014  
Член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин конфлікту в Закарпатській області 14.07.2015  
Член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів 06.11.2018