Бакулін Євген Миколайович - Посади протягом скликання


Посада Дата прийому Дата звільнення
Член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 04.12.2014 15.01.2015
Член Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики та спорту 15.01.2015 03.02.2015
Голова підкомітету з питань відпочинку та оздоровлення дітей Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики та спорту 03.02.2015 04.02.2015
Голова підкомітету з питань відпочинку та оздоровлення дітей Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму 04.02.2015 06.02.2018
Член Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму 06.02.2018