Білозір Лариса Миколаївна - Посади протягом скликання


Посада Дата прийому Дата звільнення
Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 29.08.2019 04.09.2019
Голова підкомітету з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 04.09.2019  
Член Тимчасової слідчої комісїю Верховної Ради України для здійснення парламентського контролю за розслідуваннями нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів протягом 2017-2018 років 12.12.2019  
Член Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів 05.06.2020