Костін Андрій Євгенович - Посади протягом скликання


Посада Дата прийому Дата звільнення
Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики 29.08.2019 04.09.2019
Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини та альтернативного розв'язання спорів Комітету Верховної Ради України з питань правової політики 04.09.2019 14.01.2020
Голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики 14.01.2020  
Член Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів 05.06.2020