Красов Олексій Ігорович - Посади протягом скликання


Посада Дата прийому Дата звільнення
Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики 29.08.2019 06.11.2019
Голова підкомітету з питань протидій корупції у сфері екології та природокористування Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики 06.11.2019  
Член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо укладання Угоди між Міністерством фінансів України та Спеціальним комітетом кредиторів з реструктуризації зовнішнього боргу у 2015 році 20.12.2019  
Член Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів 05.06.2020