Наталуха Дмитро Андрійович - Посади протягом скликання


Посада Дата прийому Дата звільнення
Голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку 29.08.2019  
Член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для здійснення парламентського контролю за розслідуваннями нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів протягом 2017-2018 років 12.12.2019 04.11.2021
Член Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів 05.06.2020 05.06.2021
Член Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів 29.06.2021  
Заступник голови Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих протиправних дій посадових осіб Державного космічного агентства України (Національного космічного агентства України) та підприємств космічної галузі, зокрема під час реалізації проектів "Либідь" та "Циклон-4" 10.09.2021