Неклюдов Владлен Михайлович - Посади протягом скликання


Посада Дата прийому Дата звільнення
Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності 29.08.2019 04.09.2019
Голова підкомітету з питань діяльності органів прокуратури Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності 04.09.2019  
Член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо дотримання вимог законодавства під час зміни власників інформаційних телеканалів та забезпечення протидії інформаційному впливу Російської Федерації 12.12.2019  
Член Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів 05.06.2020