Калаур Іван Романович - Посади протягом скликання


Посада Дата прийому Дата звільнення
Член Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин 10.09.2019 05.12.2019
Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики 05.12.2019 04.02.2020
Голова підкомітету з цивільного та адміністративного законодавства Комітету Верховної Ради України з питань правової політики 05.02.2020