Мірошниченко Юрій Романович - Посади протягом скликання


Посада Дата прийому Дата звільнення
Член Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 04.12.2014 05.12.2014
Голова підкомітету з питань діяльності Державної пенітенціарної служби Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 05.12.2014 12.04.2017
Голова підкомітету з питань реформування пенітенціарної системи, діяльності органів виконання покарань та пробації Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 12.04.2017  
Член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання в Збройних Силах України та підриву обороноздатності держави у період з 2004 по 2017 роки 07.06.2018