Динаміка переходів


Фракція Комуністичної партії України - VII скликання (2012-2014)

ПІБ Дата вступу Дата виходу
Мармазов Євген Васильович 10.01.2013 24.07.2014
Парубок Омелян Никонович 12.12.2012 24.07.2014
Симоненко Петро Миколайович 12.12.2012 24.07.2014
Голуб Олександр Володимирович 12.12.2012 01.07.2014
Цибенко Петро Степанович 12.12.2012 24.07.2014
Мартинюк Адам Іванович 12.12.2012 24.07.2014
Матвєєв Валентин Григорович 12.12.2012 24.07.2014
Борита Ольга Василівна 12.12.2012 24.07.2014
Бідьовка Володимир Анатолійович 12.12.2012 24.07.2014
Гордієнко Сергій Володимирович 12.12.2012 24.07.2014
Байдюк Лариса Макарівна 12.12.2012 24.07.2014
Кудря Володимир Іларіонович 12.12.2012 01.07.2014
Гончаров Сергій Васильович 12.12.2012 01.07.2014
Михайленко Ольга Дмитрівна 12.12.2012 24.07.2014
Шугало Роман Васильович 12.12.2012 04.07.2014
Самойленко Василь Петрович 12.12.2012 01.07.2014
Зубчевський Олександр Петрович 12.12.2012 01.07.2014
Баландін Сергій Вікторович 12.12.2012 24.07.2014
Левченко Ольга Володимирівна 12.12.2012 24.07.2014
Губар Віктор Іванович 12.12.2012 24.07.2014
Дорохов Антон Миколайович 12.12.2012 24.07.2014
Дзарданов Микола Сергійович 12.12.2012 24.07.2014
Спіріна Ірина Дмитрівна 12.12.2012 24.07.2014
Присяжнюк Олександр Андрійович 12.12.2012 01.07.2014
Скарбовійчук Руслан Володимирович 12.12.2012 19.06.2014
Буховець Олег Юлійович 12.12.2012 24.07.2014
Булах Вікторія Володимирівна 12.12.2012 24.07.2014
Топалов Сергій Валерійович 12.12.2012 13.05.2014
Герасимчук Михайло Іванович 12.12.2012 07.11.2013
Ганчуков Олександр Костянтинович 03.06.2014 24.07.2014
Калетник Оксана Миколаївна 12.12.2012 29.05.2014
Демедюк Василь Харитонович 19.12.2013 24.07.2014
Алексєєв Ігор Вікторович 12.12.2012 24.07.2014
Калєтнік Ігор Григорович 08.04.2014 19.06.2014
Калєтнік Ігор Григорович 12.12.2012 13.12.2012
Кілінкаров Спірідон Павлович 12.12.2012 24.07.2014