Склад фракції IX скликання


Фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України

Абрамович Ігор Олександрович Член депутатської фракції
Бойко Юрій Анатолійович Співголова депутатської фракції
Борт Віталій Петрович Член депутатської фракції
Бурміч Анатолій Петрович Член депутатської фракції
Волошин Олег Анатолійович Член депутатської фракції
Гнатенко Валерій Сергійович Член депутатської фракції
Дунаєв Сергій Володимирович Член депутатської фракції
Загородній Юрій Іванович Член депутатської фракції
Іоффе Юлій Якович Член депутатської фракції
Ісаєнко Дмитро Валерійович Член депутатської фракції
Кальцев Володимир Федорович Член депутатської фракції
Качний Олександр Сталіноленович Член депутатської фракції
Кива Ілля Володимирович Член депутатської фракції
Кісільов Ігор Петрович Член депутатської фракції
Козак Тарас Романович Член депутатської фракції
Колтунович Олександр Сергійович Член депутатської фракції
Королевська Наталія Юріївна Член депутатської фракції
Кузьмін Ренат Равелійович Член депутатської фракції
Ларін Сергій Миколайович Член депутатської фракції
Лукашев Олександр Анатолійович Член депутатської фракції
Льовочкін Сергій Володимирович Член депутатської фракції
Льовочкіна Юлія Володимирівна Член депутатської фракції
Макаренко Михайло Васильович Член депутатської фракції
Мамка Григорій Миколайович Член депутатської фракції
Мамоян Суто Чолоєвич Член депутатської фракції
Медведчук Віктор Володимирович Член депутатської фракції
Мороз Володимир Вікторович Член депутатської фракції
Німченко Василь Іванович Член депутатської фракції
Павленко Юрій Олексійович Член депутатської фракції
Папієв Михайло Миколайович Член депутатської фракції
Плачкова Тетяна Михайлівна Член депутатської фракції
Пономарьов Олександр Сергійович Член депутатської фракції
Приходько Наталія Ігорівна Член депутатської фракції
Пузанов Олександр Геннадійович Член депутатської фракції
Рабінович Вадим Зіновійович Співголова депутатської фракції
Скорик Микола Леонідович Член депутатської фракції
Славицька Антоніна Керимівна Член депутатської фракції
Солод Юрій Васильович Член депутатської фракції
Столар Вадим Михайлович Член депутатської фракції
Суркіс Григорій Михайлович Член депутатської фракції
Фельдман Олександр Борисович Член депутатської фракції
Христенко Федір Володимирович Член депутатської фракції
Чорний Віктор Іванович Член депутатської фракції
Шуфрич Нестор Іванович Член депутатської фракції