Комітет Верховної Ради України VI скликання (2007-2012)


Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності


Дата створення: 04 грудня 2007р.
Підстава для створення: Постанова Верховної Ради України №  від 04 грудня 2007р.
Кількісний склад: 16 депутатів, станом на 12 грудня 2012р.
Дата закриття: 12 грудня 2012р.
СКЛАД КОМІТЕТУ
Швець Віктор Дмитрович Голова Комітету (26.12.2007 - 12.12.2012)
Сівкович Володимир Леонідович Перший заступник голови Комітету (26.12.2007 - 11.03.2010)
Олійник Володимир Миколайович Перший заступник голови Комітету (13.04.2010 - 12.12.2012)
Стретович Володимир Миколайович Заступник голови Комітету (26.12.2007 - 12.12.2012)
Шенцев Дмитро Олексійович Заступник голови Комітету (26.12.2007 - 12.12.2012)
Лещенко Володимир Олексійович Секретар Комітету (18.02.2011 - 12.12.2012)
Прокопчук Юрій Володимирович Голова підкомітету з питань парламентського контролю та законодавчого забезпечення реформування органів прокуратури Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (27.12.2007 - 12.12.2012)
Малишев Володимир Степанович Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення і парламентського контролю за діяльністю органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (27.12.2007 - 12.12.2012)
Савченко Ігор Васильович Голова підкомітету з питань парламентського контролю за дотриманням прав людини в діяльності правоохоронних органів, заяв і звернень громадян та законодавчого забезпечення і парламентського контролю за діяльністю податкової міліції Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (19.03.2008 - 12.12.2012)
Грицак Василь Миколайович Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення і парламентського контролю за діяльністю органів виконання покарань та дізнання в органах Державної митної служби України Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (19.03.2008 - 12.12.2012)
Мойсик Володимир Романович Голова підкомітету з питань кримінального та кримінально-процесуального законодавства Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (14.05.2008 - 12.12.2012)
Шемчук Віктор Вікторович Голова підкомітету з питань вдосконалення законодавства про адміністративні правопорушення Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (14.05.2008 - 12.12.2012)