Комітет Верховної Ради України VI скликання (2007-2012)


Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин


Дата створення: 04 грудня 2007р.
Підстава для створення: Постанова Верховної Ради України №  від 04 грудня 2007р.
Кількісний склад: 23 депутати, станом на 12 грудня 2012р.
Дата закриття: 12 грудня 2012р.
СКЛАД КОМІТЕТУ
Присяжнюк Микола Володимирович Голова Комітету (26.12.2007 - 11.03.2010)
Калетнік Григорій Миколайович Голова Комітету (13.04.2010 - 12.12.2012)
Сігал Євген Якович Перший заступник голови Комітету (26.12.2007 - 12.12.2012)
Глусь Степан Карлович Заступник голови Комітету (26.12.2007 - 12.12.2012)
Рижук Сергій Миколайович Заступник голови Комітету (26.12.2007 - 16.04.2010)
Терещук Сергій Миколайович Заступник голови Комітету (26.12.2007 - 12.12.2012)
Бевзенко Валерій Федорович Заступник голови Комітету (13.05.2010 - 12.12.2012)
Ткач Роман Володимирович Секретар Комітету (26.12.2007 - 12.12.2012)
Сідельник Іван Іванович Голова підкомітету з питань соціального розвитку сільських територій Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин (15.01.2008 - 12.12.2012)
Тимошенко Микола Михайлович Голова підкомітету з питань реформування агропромислового комплексу, розвитку науки та освіти Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин (15.01.2008 - 16.12.2008)
Перестенко Марина Володимирівна Голова підкомітету з питань реформування агропромислового комплексу, розвитку науки та освіти Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин (06.03.2009 - 12.12.2012)
Омельянович Денис Сергійович Голова підкомітету з питань земельних відносин Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин (02.06.2010 - 12.12.2012)