Комітет Верховної Ради України VII скликання (2012-2014)


Комітет з питань верховенства права та правосуддя


Дата створення: 25 грудня 2012р.
Підстава для створення: Постанова Верховної Ради України №  від 25 грудня 2012р.
Кількісний склад: 17 депутатів, станом на 27 листопада 2014р.
Дата закриття: 27 листопада 2014р.
СКЛАД КОМІТЕТУ
Веб-сайт Комітету
Ківалов Сергій Васильович Голова Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Бондарчук Олег Володимирович Перший заступник голови Комітету (19.06.2014 - 27.11.2014)
Шпенов Дмитро Юрійович Заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Романюк Роман Сергійович Заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Ємець Леонід Олександрович Секретар Комітету, голова підкомітетупідкомітету з питань цивільного, господарського та адміністративного судочинства Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя (19.06.2014 - 27.11.2014)
Купрейчик Ірина Валеріївна Голова підкомітету з питань кримінального процесуального законодавства Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя (06.03.2013 - 27.11.2014)
Мельниченко Володимир Володимирович Голова підкомітету з питань фінансового забезпечення та розвитку матеріально-технічної бази судової системи України Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя (06.03.2013 - 27.11.2014)
Труханов Геннадій Леонідович Голова підкомітету з питань взаємодії з державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя (22.05.2013 - 27.11.2014)
Чернега Роман Тарасович Голова підкомітету з питань захисту прав і свобод людини Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя (22.05.2013 - 27.11.2014)
Тихонов Віктор Миколайович Голова підкомітету з питань систематизації, адаптації законодавства України до міжнародно-правових стандартів у сфері правосуддя і статусу суддів Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя (22.05.2013 - 27.11.2014)
Лабунська Анжеліка Вікторівна Голова підкомітету з питань адвокатури та виконання рішень Європейського суду з прав людини Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя (22.05.2013 - 27.11.2014)