Комітет Верховної Ради України VII скликання (2012-2014)


Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності


Дата створення: 25 грудня 2012р.
Підстава для створення: Постанова Верховної Ради України №  від 25 грудня 2012р.
Кількісний склад: 16 депутатів, станом на 27 листопада 2014р.
Дата закриття: 27 листопада 2014р.
СКЛАД КОМІТЕТУ
Веб-сайт Комітету
Кожем'якін Андрій Анатолійович Голова Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Пшонка Артем Вікторович Перший заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Олійник Володимир Миколайович Заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Паламарчук Микола Петрович Заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Шенцев Дмитро Олексійович Заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Журавський Віталій Станіславович Секретар Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Васильєв Геннадій Андрійович Голова підкомітету з питань кримінального законодавства та оперативно-розшукової діяльності Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (10.01.2013 - 27.11.2014)
Мисик Володимир Юрійович Голова підкомітету з питань діяльності та організації органів прокуратури, державного захисту визначених законом осіб Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (10.01.2013 - 27.11.2014)
Міщенко Андрій Миколайович Голова підкомітету з питань виконання кримінальних покарань та організації і діяльності органів та установ виконання покарань Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (10.01.2013 - 27.11.2014)
Малишев Володимир Степанович Голова підкомітету з питань організації та діяльності органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (22.05.2013 - 27.11.2014)
Ступак Іван Іванович Голова підкомітету з питань законодавства про адміністративні правопорушення та організації охорони громадського порядку та громадської безпеки Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (04.06.2014 - 27.11.2014)