Комітет Верховної Ради України VII скликання (2012-2014)


Комітет у закордонних справах


Дата створення: 25 грудня 2012р.
Підстава для створення: Постанова Верховної Ради України №  від 25 грудня 2012р.
Кількісний склад: 17 депутатів, станом на 27 листопада 2014р.
Дата закриття: 27 листопада 2014р.
Склад Комітету
Калюжний Віталій Анатолійович Голова Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Алексєєв Ігор Вікторович Перший заступник голови Комітету, голова підкомітету з міжнародно-правових питань та контролю за виконанням Україною міжнародних зобов'язань Комітету Верховної Ради України у закордонних справах (20.02.2013 - 27.11.2014)
Куренной Володимир Костянтинович Перший заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань євроінтеграції та євроатлантичного співробітництва Комітету Верховної Ради України у закордонних справах (19.06.2014 - 27.11.2014)
Мірошниченко Юрій Романович Заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Полочанінов Володимир Геннадійович Заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Миримський Лев Юлійович Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань міжпарламентських зв'язків, двосторонніх та багатосторонніх відносин Комітету Верховної Ради України у закордонних справах (20.02.2013 - 27.11.2014)
Оробець Леся Юріївна Секретар Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Мураєв Євгеній Володимирович Голова підкомітету з питань зовнішньоекономічних зв'язків та транскордонного співробітництва Комітету Верховної Ради України у закордонних справах (16.04.2013 - 27.11.2014)
Козуб Олександр Андрійович Голова підкомітету з питань співробітництва з країнами СНД Комітету Верховної Ради України у закордонних справах (23.10.2013 - 27.11.2014)