Комітет Верховної Ради України VII скликання (2012-2014)


Комітет з питань національної безпеки і оборони


Дата створення: 25 грудня 2012р.
Підстава для створення: Постанова Верховної Ради України №  від 25 грудня 2012р.
Кількісний склад: 14 депутатів, станом на 27 листопада 2014р.
Дата закриття: 27 листопада 2014р.
Склад Комітету
Веб-сайт Комітету
Литвин Володимир Михайлович Голова Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Кінах Анатолій Кирилович Перший заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Развадовський Віктор Йосипович Перший заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Забзалюк Роман Омелянович Заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Каплін Сергій Миколайович Секретар Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Кузьмук Олександр Іванович Голова підкомітету з питань воєнної безпеки та оборони Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони (09.01.2013 - 27.11.2014)
Селіваров Андрій Борисович Голова підкомітету з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони (09.01.2013 - 27.11.2014)
Гриневецький Сергій Рафаїлович Голова підкомітету з питань соціального і правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони (09.01.2013 - 27.11.2014)
Самойленко Юрій Павлович Голова підкомітету з питань державної безпеки Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони (09.01.2013 - 27.11.2014)
Стойко Іван Михайлович Голова підкомітету з питань інформаційної безпеки Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони (09.01.2013 - 27.11.2014)