Комітет Верховної Ради України VII скликання (2012-2014)


Комітет з питань охорони здоров'я


Дата створення: 25 грудня 2012р.
Підстава для створення: Постанова Верховної Ради України №  від 25 грудня 2012р.
Кількісний склад: 13 депутатів, станом на 27 листопада 2014р.
Дата закриття: 27 листопада 2014р.
Склад Комітету
Бахтеєва Тетяна Дмитрівна Голова Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Ілик Роман Романович Перший заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Спіріна Ірина Дмитрівна Перший заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Біловол Олександр Миколайович Заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Гелевей Олег Іванович Секретар Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Ханенко Святослав Михайлович Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення реформування системи охорони здоров'я, медичної освіти та науки Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я (10.01.2013 - 27.11.2014)
Дудка Володимир Володимирович Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення запровадження обов'язкового медичного страхування Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я (10.01.2013 - 27.11.2014)
Пазиняк Василь Степанович Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення охорони громадського здоров'я, санітарного та епідемічного благополуччя населення Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я (10.01.2013 - 27.11.2014)
Шипко Андрій Федорович Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення розвитку фармації, здійснення фармацевтичної діяльності, виробництва та обігу виробів медичного призначення, розвитку сучасних медичних технологій Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я (10.01.2013 - 27.11.2014)
Дейч Борис Давидович Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення санаторно-курортної діяльності, оздоровлення та відпочинку Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я (10.01.2013 - 27.11.2014)
Іонова Марія Миколаївна Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення охорони материнства та дитинства, репродуктивного здоров'я Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я (10.01.2013 - 27.11.2014)
Донець Тетяна Анатоліївна Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, іншим соціально небезпечним захворюванням та з питань контролю за забезпеченням лікарськими засобами і медичними виробами, що закуповуються за державні кошти Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я (10.01.2013 - 27.11.2014)
Поляченко Юрій Володимирович Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення медичної діяльності, захисту прав пацієнтів і професійної відповідальності медичних працівників Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я (15.05.2013 - 27.11.2014)