Комітет Верховної Ради України VII скликання (2012-2014)


Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки


Дата створення: 25 грудня 2012р.
Підстава для створення: Постанова Верховної Ради України №  від 25 грудня 2012р.
Кількісний склад: 23 депутати, станом на 27 листопада 2014р.
Дата закриття: 27 листопада 2014р.
СКЛАД КОМІТЕТУ
Веб-сайт Комітету
Мартиненко Микола Володимирович Голова Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Зарубінський Олег Олександрович Перший заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Мирний Олександр Борисович Заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Онищенко Олександр Романович Заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Кунченко Олексій Петрович Заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Груба Григорій Іванович Секретар Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Пашинський Сергій Володимирович Голова підкомітету з питань стратегії розвитку галузі та інвестицій Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (06.03.2013 - 27.11.2014)
Бандуров Володимир Володимирович Голова підкомітету з питань ядерної політики та ядерної безпеки Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (06.03.2013 - 27.11.2014)
Павелко Андрій Васильович Голова підкомітету з питань електроенергетики Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (06.03.2013 - 27.11.2014)
Ковач Василь Ілліч Голова підкомітету з питань енергозбереження та нетрадиційних джерел енергії Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (06.03.2013 - 27.11.2014)
Кутовий Вячеслав Григорович Голова підкомітету з питань газової промисловості Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (06.03.2013 - 27.11.2014)
Васюник Ігор Васильович Голова підкомітету з питань нафтової промисловості і нафтопродуктозабезпечення Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (06.03.2013 - 27.11.2014)
Турманов Віктор Іванович Голова підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (06.03.2013 - 27.11.2014)