Комітет Верховної Ради України VII скликання (2012-2014)


Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України


Дата створення: 25 грудня 2012р.
Підстава для створення: Постанова Верховної Ради України №  від 25 грудня 2012р.
Кількісний склад: 18 депутатів, станом на 27 листопада 2014р.
Дата закриття: 27 листопада 2014р.
Склад Комітету
Веб-сайт Комітету
Макеєнко Володимир Володимирович Голова Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Карпунцов Валерій Віталійович Перший заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Пишний Андрій Григорович Перший заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Демянко Микола Іванович Заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Матвєєв Валентин Григорович Секретар Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Бойко Володимир Богданович Голова підкомітету з питань Регламенту Верховної Ради України та парламентських процедур Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України (26.12.2012 - 27.11.2014)
Гурвіц Едуард Йосипович Голова підкомітету з питань депутатської етики Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України (26.12.2012 - 27.11.2014)
Дирів Анатолій Борисович Голова підкомітету з питань організації роботи Верховної Ради України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України (26.12.2012 - 27.11.2014)
Головко Валерій Анатолійович Голова підкомітету з питань забезпечення діяльності Верховної Ради України та народних депутатів України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України (26.12.2012 - 27.11.2014)