Комітет Верховної Ради України VII скликання (2012-2014)


Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму


Дата створення: 25 грудня 2012р.
Підстава для створення: Постанова Верховної Ради України №  від 25 грудня 2012р.
Кількісний склад: 8 депутатів, станом на 27 листопада 2014р.
Дата закриття: 27 листопада 2014р.
СКЛАД КОМІТЕТУ
Веб-сайт Комітету
Палатний Артур Леонідович Голова Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Тедеєв Ельбрус Сосланович Перший заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Данілов Віталій Богданович Заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Присяжнюк Олександр Андрійович Заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Янків Ігор Тарасович Секретар Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Жук Микола Васильович Голова підкомітету з питань молодіжної політики, сім'ї та дитинства Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму (28.12.2012 - 27.11.2014)
Бушко Іван Іванович Голова підкомітетупдкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму (28.12.2012 - 27.11.2014)