Комітет Верховної Ради України VII скликання (2012-2014)


Комітет з питань соціальної політики та праці


Дата створення: 25 грудня 2012р.
Підстава для створення: Постанова Верховної Ради України №  від 25 грудня 2012р.
Кількісний склад: 12 депутатів, станом на 27 листопада 2014р.
Дата закриття: 27 листопада 2014р.
СКЛАД КОМІТЕТУ
Веб-сайт Комітету
Цибенко Петро Степанович Голова Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Сухий Ярослав Михайлович Перший заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Стоян Олександр Миколайович Заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Розенко Павло Валерійович Заступник голови Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Павловський Андрій Михайлович Секретар Комітету (25.12.2012 - 27.11.2014)
Фабрикант Світлана Самуілівна Голова підкомітету з питань регулювання трудових відносин та зайнятості населення Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці (27.12.2012 - 27.11.2014)
Зелик Руслан Богданович Голова підкомітету з питань соціального захисту та соціальних гарантій, рівня життя і повернення заощаджень населенню Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці (27.12.2012 - 27.11.2014)
Хміль Михайло Михайлович Голова підкомітету з питань заробітної плати, індексації і компенсації грошових доходів населення та колективно-договірного регулювання соціально-трудових відносин Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці (05.06.2013 - 27.11.2014)
Семенюк Артем Олексійович Голова підкомітету з питань державного соціального страхування, розвитку соціального діалогу та діяльності об'єднань громадян сторін соціального діалогу Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці (14.05.2014 - 27.11.2014)