Комітет Верховної Ради України VIII скликання (2014-2019)


Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики


Дата створення: 04 грудня 2014р.
Підстава для створення: Постанова Верховної Ради України №  від 04 грудня 2014р.
Кількісний склад: 13 депутатів, станом на 29 серпня 2019р.
Дата закриття: 29 серпня 2019р.
СКЛАД КОМІТЕТУ
Веб-сайт Комітету
Сюмар Вікторія Петрівна Голова Комітету (04.12.2014 - 29.08.2019)
Червакова Ольга Валеріївна Перший заступник голови Комітету (04.12.2014 - 29.08.2019)
Опанасенко Олександр Валерійович Заступник голови Комітету (04.12.2014 - 29.08.2019)
Висоцький Сергій Віталійович Заступник голови Комітету (04.12.2014 - 29.08.2019)
Кондратюк Олена Костянтинівна Секретар Комітету (04.12.2014 - 29.08.2019)
Стеценко Дмитро Олександрович Голова підкомітету з питань телебачення та радіомовлення, друкованих засобів масової інформації, інформаційних агентств та Інтернету Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики (10.12.2014 - 29.08.2019)
Сочка Олександр Олександрович Голова підкомітету з питань державної інформаційної політики та інформаційної безпеки Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики (10.12.2014 - 29.08.2019)
Абдуллін Олександр Рафкатович Голова підкомітету з питань реклами Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики (10.12.2014 - 29.08.2019)