Комітет Верховної Ради України VIII скликання (2014-2019)


Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності


Дата створення: 04 грудня 2014р.
Підстава для створення: Постанова Верховної Ради України №  від 04 грудня 2014р.
Кількісний склад: 12 депутатів, станом на 29 серпня 2019р.
Дата закриття: 29 серпня 2019р.
СКЛАД КОМІТЕТУ
Веб-сайт Комітету
Довбенко Михайло Володимирович Перший заступник голови Комітету (11.12.2014 - 29.08.2019)
Дзензерський Денис Вікторович Заступник голови Комітету (04.12.2014 - 29.08.2019)
Лаврик Олег Васильович Заступник голови Комітету (04.12.2014 - 29.08.2019)
Демчак Руслан Євгенійович Заступник голови Комітету (04.12.2014 - 29.08.2019)
Поляков Максим Анатолійович Секретар Комітету (04.12.2014 - 29.08.2019)
Різаненко Павло Олександрович Голова підкомітету з питань цінних паперів, фондового ринку, діяльності рейтингових агентств та електронної комерції Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності (20.01.2015 - 29.08.2019)
Романюк Віктор Миколайович Голова підкомітету з питань діяльності небанківських фінансових установ та захисту прав споживачів фінансових послуг Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності (20.01.2015 - 29.08.2019)
Жолобецький Олександр Олександрович Голова підкомітету з питань страхової діяльності Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності (20.01.2015 - 29.08.2019)
Фурсін Іван Геннадійович Голова підкомітету з питань банківської діяльності, взаємодії з Національним банком України, фінансового моніторингу, запобігання легалізації та відмиванню незаконних доходів Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності (04.03.2015 - 29.08.2019)