Регіони України та їх склад


Луганська область
(сільські ради)


Назва сільської ради Склад Входження Кількість сільських населених пунктів Кількість селищ Кількість сіл Загальний склад ради
Адріанопільська сільська рада    Перевальський район     12 
Арапівська сільська рада    Троїцький район     12 
Багачанська сільська рада    Троїцький район     12 
Байдівська сільська рада    Старобільський район     16 
Бараниківська сільська рада    Біловодський район     16 
Бараниківська сільська рада    Кремінський район     16 
Бахмутівська сільська рада    Новоайдарський район     16 
Березівська сільська рада    Попаснянський район   19 
Білоскелюватська сільська рада    Краснодонський район     16 
Благівська сільська рада    м Ровеньки    16 
Бобриківська сільська рада    Антрацитівський район     18 
Бондарівська сільська рада    Марківський район     16 
Боровенська сільська рада    Кремінський район     14 
Брусівська сільська рада    Біловодський район     12 
Булгаківська сільська рада    Кремінський район     12 
Бунчуківська сільська рада    Білокуракинський район     12 
Бутівська сільська рада    Старобільський район     16 
Валуйська сільська рада    Станично-Луганський район   30 
Варварівська сільська рада    Кремінський район     16 
Великосуходільська сільська рада    Краснодонський район     16 
Великоцька сільська рада    Міловський район     16 
Великочернігівська сільська рада    Станично-Луганський район     18 
Верхньобогданівська сільська рада    Станично-Луганський район     12 
Верхньогарасимівська сільська рада    Краснодонський район     20 
Верхньодуванська сільська рада    Сватівський район     12 
Верхньопокровська сільська рада    Старобільський район     14 
Верхньошевирівська сільська рада    Краснодонський район   20 
Веселівська сільська рада    Старобільський район     16 
Веселогірська сільська рада    Слов'яносербський район     16 
Веселотарасівська сільська рада    Лутугинський район     18 
Весняненська сільська рада    Слов'яносербський район     14 
Вишнева сільська рада    Старобільський район     14 
Вівчарівська сільська рада    Троїцький район     12 
Вільхівська сільська рада    Станично-Луганський район     16 
Воєводська сільська рада    Троїцький район     12 
Волнухинська сільська рада    Лутугинський район   16 
Ганусівська сільська рада    Новопсковський район     12 
Гарасимівська сільська рада    Станично-Луганський район     12 
Гераськівська сільська рада    Марківський район     16 
Голубівська сільська рада    Кремінський район     14 
Голубівська сільська рада    Попаснянський район   16 
Гончарівська сільська рада    Сватівський район     16 
Городищенська сільська рада    Біловодський район     16 
Гречишкинська сільська рада    Новоайдарський район     16 
Давидо-Микільська сільська рада    Краснодонський район     14 
Данилівська сільська рада    Біловодський район     20 
Дар'їно-Єрмаківська сільська рада    Свердловський район     16 
Демино-Олександрівська сільська рада    Троїцький район     16 
Дем'янівська сільська рада    Білокуракинський район     16 
Денежниківська сільська рада    Новоайдарський район     12 
Дмитрівська сільська рада    Новоайдарський район     16 
Донцівська сільська рада    Новопсковський район     16 
Дяківська сільська рада    Антрацитівський район     20 
Євсузька сільська рада    Біловодський район     16 
Єпіфанівська сільська рада    Кремінський район     12 
Жовтенська сільська рада    Слов'яносербський район     18 
Заайдарівська сільська рада    Новопсковський район     16 
Закотненська сільська рада    Новопсковський район     16 
Зориківська сільська рада    Міловський район     16 
Іллірійська сільська рада    Лутугинський район   20 
Кабичівська сільська рада    Марківський район     16 
Калмиківська сільська рада    Старобільський район     14 
Кам'янська сільська рада    Новопсковський район     16 
Кам'янська сільська рада    Лутугинський район     16 
Караяшницька сільська рада    Старобільський район     12 
Ковалівська сільська рада    Сватівський район     14 
Козлівська сільська рада    Новопсковський район     12 
Коломийчиська сільська рада    Сватівський район     16 
Колядівська сільська рада    Новоайдарський район     16 
Комишненська сільська рада    Станично-Луганський район     14 
Кононівська сільська рада    Біловодський район     14 
Кошарська сільська рада    Антрацитівський район   16 
Краснолуцька сільська рада    Антрацитівський район   12 
Краснопільська сільська рада    Марківський район     16 
Красноталівська сільська рада    Станично-Луганський район     16 
Кризька сільська рада    Марківський район     16 
Кримська сільська рада    Слов'яносербський район     16 
Круглівська сільська рада    Сватівський район     12 
Кудряшівська сільська рада    Кремінський район     16 
Куземівська сільська рада    Сватівський район   16 
Курячівська сільська рада    Білокуракинський район     16 
Курячівська сільська рада    Старобільський район     16 
Лантратівська сільська рада    Троїцький район     16 
Лизинська сільська рада    Білокуракинський район     12 
Лиманська сільська рада    Старобільський район     20 
Литвинівська сільська рада    Біловодський район     14 
Ліснополянська сільська рада    Марківський район     16 
Макіївська сільська рада    Кремінський район     12 
Малоіванівська сільська рада    Перевальський район     12 
Малохатська сільська рада    Старобільський район     12 
Маньківська сільська рада    Сватівський район     12 
Матвіївська сільська рада    Свердловський район   12 
Медвежанська сільська рада    Свердловський район     16 
Металістська сільська рада    Слов'яносербський район   24 
Микитівська сільська рада    Антрацитівський район   14 
Микільська сільська рада    Міловський район     16 
Миколаївська сільська рада    Станично-Луганський район     22 
Михайлівська сільська рада    Кремінський район     12 
Мілуватська сільська рада    Сватівський район     16 
Містківська сільська рада    Сватівський район     16 
Можняківська сільська рада    Новопсковський район   16 
Морозівська сільська рада    Міловський район     16 
Муратівська сільська рада    Новоайдарський район     12 
Мусіївська сільська рада    Міловський район     14 
Невська сільська рада    Кремінський район     14 
Нещеретівська сільська рада    Білокуракинський район     16 
Нижньобараниківська сільська рада    Біловодський район     12 
Нижньопокровська сільська рада    Старобільський район     12 
Нижньотеплівська сільська рада    Станично-Луганський район     18 
Новоастраханська сільська рада    Кремінський район     16 
Новобілянська сільська рада    Новопсковський район     16 
Новоборівська сільська рада    Старобільський район     12 
Новоборовицька сільська рада    Свердловський район     16 
Нововодянська сільська рада    Кремінський район     12 
Новоганнівська сільська рада    Краснодонський район     16 
Новознам'янська сільська рада    Троїцький район     12 
Новокраснянська сільська рада    Кремінський район     16 
Новолимарівська сільська рада    Біловодський район     14 
Новомикільська сільська рада    Кремінський район     16 
Новоолександрівська сільська рада    Біловодський район     16 
Новоолександрівська сільська рада    Кремінський район     12 
Новоолександрівська сільська рада    Троїцький район     12 
Новоохтирська сільська рада    Новоайдарський район     16 
Новорозсошанська сільська рада    Новопсковський район     16 
Новострільцівська сільська рада    Міловський район     16 
Новочервоненська сільська рада    Троїцький район     14 
Оборотнівська сільська рада    Сватівський район     12 
Олександрівська сільська рада    Свердловський район     16 
Олександропільська сільська рада    Білокуракинський район     12 
Олексіївська сільська рада    Білокуракинський район     16 
Олексіївська сільська рада    Новоайдарський район     16 
Оріхівська сільська рада    Лутугинський район     20 
Осинівська сільська рада    Новопсковський район     16 
Павленківська сільська рада    Новопсковський район     14 
Павлівська сільська рада    Білокуракинський район     16 
Пархоменківська сільська рада    Краснодонський район     16 
Первомайська сільська рада    Сватівський район     12 
Передільська сільська рада    Станично-Луганський район     16 
Першозванівська сільська рада    Лутугинський район     16 
Петрівська сільська рада    Сватівський район   16 
Петрівська сільська рада    Перевальський район     12 
Підгорівська сільська рада    Старобільський район     20 
Пісківська сільська рада    Новопсковський район     16 
Плугатарська сільська рада    Біловодський район     12 
Побєдівська сільська рада    Новоайдарський район   12 
Покровська сільська рада    Троїцький район     16 
Половинкинська сільська рада    Старобільський район     16 
Поріченська сільська рада    Краснодонський район   16 
Преображенська сільська рада    Сватівський район     14 
Привільська сільська рада    Троїцький район   16 
Провальська сільська рада    Свердловський район     20 
Просторівська сільська рада    Білокуракинський район     16 
Просянська сільська рада    Марківський район     14 
Райгородська сільська рада    Сватівський район     12 
Райгородська сільська рада    Новоайдарський район     16 
Рафайлівська сільська рада    Антрацитівський район     16 
Ребриківська сільська рада    Антрацитівський район     16 
Риб'янцівська сільська рада    Новопсковський район     16 
Рогівська сільська рада    Новопсковський район     12 
Розквітненська сільська рада    Станично-Луганський район     14 
Розкішненська сільська рада    Лутугинський район     30 
Розпасіївська сільська рада    Троїцький район     14 
Розсипненська сільська рада    Троїцький район     12 
Рудівська сільська рада    Сватівський район     12 
Садківська сільська рада    Старобільський район     12 
Самсонівська сільська рада    Краснодонський район     18 
Свистунівська сільська рада    Сватівський район     14 
Світлівська сільська рада    Старобільський район     12 
Семикозівська сільська рада    Біловодський район     16 
Сичанська сільська рада    Марківський район     16 
Смілянська сільська рада    Слов'яносербський район      
Смолянинівська сільська рада    Новоайдарський район     16 
Солідарненська сільська рада    Білокуракинський район     12 
Співаківська сільська рада    Новоайдарський район     12 
Стельмахівська сільська рада    Сватівський район     14 
Степівська сільська рада    Слов'яносербський район      
Стрільцівська сільська рада    Міловський район     16 
Талівська сільська рада    Станично-Луганський район   12 
Танюшівська сільська рада    Новопсковський район     16 
Тарасівська сільська рада    Троїцький район     12 
Теплівська сільська рада    Станично-Луганський район     16 
Тимонівська сільська рада    Троїцький район     12 
Тимошинська сільська рада    Білокуракинський район     12 
Титарівська сільська рада    Старобільський район     16 
Тополівська сільська рада    Троїцький район     16 
Троїцька сільська рада    Попаснянський район     17 
Трьохізбенська сільська рада    Слов'яносербський район     20 
Фабричненська сільська рада    Лутугинський район     16 
Хворостянівська сільська рада    Старобільський район     16 
Хорошенська сільська рада    Слов'яносербський район   16 
Хрящуватенська сільська рада    Краснодонський район   16 
Чабанівська сільська рада    Новоайдарський район     12 
Червоноармійська сільська рада    Білокуракинський район   14 
Червоножовтнева сільська рада    Станично-Луганський район     16 
Червонополянська сільська рада    Антрацитівський район   20 
Червонопопівська сільська рада    Кремінський район     16 
Червонопрапорська сільська рада    Перевальський район   16 
Чмирівська сільська рада    Старобільський район   22 
Чугинська сільська рада    Станично-Луганський район     16 
Шарівська сільська рада    Білокуракинський район     14 
Широківська сільська рада    Станично-Луганський район     20 
Шпотинська сільська рада    Старобільський район     12 
Штормівська сільська рада    Новоайдарський район     16 
Шуліківська сільська рада    Біловодський район     12 
Шульгинська сільська рада    Старобільський район     18 
Яминська сільська рада    Троїцький район     12