Регіони України та їх склад


Черкаська область
(сільські ради)


Назва сільської ради Склад Входження Кількість сільських населених пунктів Кількість селищ Кількість сіл Загальний склад ради
Аврамівська сільська рада    Монастирищенський район     14 
Антипівська сільська рада    Золотоніський район     12 
Антонівська сільська рада    Шполянський район     12 
Антонівська сільська рада    Уманський район     12 
Аполянська сільська рада    Уманський район     12 
Багачівська сільська рада    Звенигородський район     12 
Багвянська сільська рада    Маньківський район     12 
Байбузівська сільська рада    Черкаський район   14 
Балаклеївська сільська рада    Смілянський район      
Баландинська сільська рада    Кам'янський район     12 
Бачкуринська сільська рада    Монастирищенський район     12 
Баштечківська сільська рада    Жашківський район     12 
Безбородьківська сільська рада    Драбівський район     12 
Безпальчівська сільська рада    Драбівський район     12 
Безпечнівська сільська рада    Жашківський район     12 
Березівська сільська рада    Маньківський район     12 
Березняківська сільська рада    Смілянський район     14 
Берестівецька сільська рада    Уманський район      
Беркозівська сільська рада    Канівський район     12 
Бирлівська сільська рада    Драбівський район     14 
Білашківська сільська рада    Тальнівський район   12 
Білозірська сільська рада    Черкаський район , Білозірська сільська територіальна громада   
Білоусівська сільська рада    Драбівський район     14 
Благодатнівська сільська рада    Золотоніський район      
Бобрицька сільська рада    Канівський район     12 
Богданівська сільська рада    Драбівський район    
Богданівська сільська рада    Золотоніський район   12 
Богодухівська сільська рада    Чорнобаївський район     14 
Богуславецька сільська рада    Золотоніський район     12 
Бойківщинська сільська рада    Драбівський район     12 
Боровиківська сільська рада    Звенигородський район   12 
Боровицька сільська рада    Чигиринський район     14 
Босівська сільська рада    Лисянський район     12 
Ботвинівська сільська рада    Христинівський район      
Боярська сільська рада    Лисянський район     12 
Броварківська сільська рада    Золотоніський район    
Бровахівська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район , Набутівська сільська територіальна громада     
Бродецька сільська рада    Катеринопільський район     12 
Бубнівсько-Слобідська сільська рада    Золотоніський район     12 
Будищенська сільська рада    Звенигородський район      
Будищенська сільська рада    Лисянський район     12 
Будищенська сільська рада    Черкаський район     14 
Будо-Орловецька сільська рада    Городищенський район      
Бужанська сільська рада    Лисянський район     14 
Бузівська сільська рада    Жашківський район     14 
Буртівська сільська рада    Шполянський район     12 
Валявська сільська рада    Городищенський район     14 
Васильківська сільська рада    Шполянський район     14 
Васютинська сільська рада    Чорнобаївський район     14 
Великобурімська сільська рада    Чорнобаївський район     14 
Великоканівецька сільська рада    Чорнобаївський район     14 
Великосевастянівська сільська рада    Христинівський район     14 
Великохутірська сільська рада    Драбівський район   14 
Великояблунівська сільська рада    Смілянський район     14 
Вербівська сільська рада    Городищенський район   14 
Вербівська сільська рада    Кам'янський район   12 
Вербовецька сільська рада    Катеринопільський район     12 
Вербуватська сільська рада    Христинівський район     12 
Вергунівська сільська рада    Черкаський район     14 
Вереміївська сільська рада    Чорнобаївський район     14 
Вершацька сільська рада    Чигиринський район   10 
Вершино-Згарська сільська рада    Драбівський район     12 
Веселокутська сільська рада    Шполянський район     12 
Веселокутська сільська рада    Тальнівський район     12 
Веселохутірська сільська рада    Чорнобаївський район      
Виграївська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район     12 
Виноградська сільська рада    Лисянський район     12 
Вишнопільська сільська рада    Тальнівський район     12 
Вікнинська сільська рада    Катеринопільський район     12 
Вікторівська сільська рада    Маньківський район     12 
Вільхівська сільська рада    Золотоніський район   12 
Вільховецька сільська рада    Звенигородський район     14 
Вільшано-Слобідська сільська рада    Уманський район     12 
Вільшанська сільська рада    Жашківський район      
Вільшанська сільська рада    Уманський район      
Владиславчицька сільська рада    Монастирищенський район      
Водяницька сільська рада    Звенигородський район      
Водянська сільська рада    Шполянський район     12 
Вознесенська сільська рада    Золотоніський район   22 
Вороненська сільська рада    Жашківський район     12 
Воронівська сільська рада    Городищенський район     12 
Вотилівська сільська рада    Лисянський район     12 
В'язівська сільська рада    Городищенський район     14 
Галаганівська сільська рада    Чигиринський район     12 
Гельмязівська сільська рада    Золотоніський район     22 
Гереженівська сільська рада    Уманський район     12 
Геронимівська сільська рада    Черкаський район     14 
Гладківщинська сільська рада    Золотоніський район   12 
Глибочківська сільська рада    Тальнівський район     12 
Головківська сільська рада    Чигиринський район   12 
Голов'ятинська сільська рада    Смілянський район     12 
Гончариська сільська рада    Катеринопільський район   12 
Гордашівська сільська рада    Тальнівський район , Тальнівська міська територіальна громада     
Горобіївська сільська рада    Канівський район      
Городецька сільська рада    Уманський район     14 
Городницька сільська рада    Уманський район     12 
Григорівська сільська рада    Канівський район      
Грищинецька сільська рада    Канівський район     12 
Гродзівська сільська рада    Уманський район     12 
Громівська сільська рада    Уманський район     12 
Грушківська сільська рада    Кам'янський район     12 
Гудзівська сільська рада    Звенигородський район      
Гуляйпільська сільська рада    Катеринопільський район     12 
Гусаківська сільська рада    Звенигородський район      
Дацьківська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район , Стеблівська селищна територіальна громада     
Дашуківська сільська рада    Лисянський район     12 
Демківська сільська рада    Драбівський район     12 
Деньгівська сільська рада    Золотоніський район     14 
Деренковецька сільська рада    Корсунь-Шевченківський район , Набутівська сільська територіальна громада     
Дзензелівська сільська рада    Маньківський район     14 
Дирдинська сільська рада    Городищенський район     12 
Дібрівська сільська рада    Монастирищенський район      
Дібрівська сільська рада    Лисянський район     12 
Дмитрівська сільська рада    Золотоніський район     14 
Дмитрушківська сільська рада    Уманський район     14 
Доброводівська сільська рада    Уманський район      
Добрянська сільська рада    Маньківський район     12 
Долинківська сільська рада    Монастирищенський район      
Домантівська сільська рада    Золотоніський район     14 
Драбівська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район , Набутівська сільська територіальна громада   
Драбове-Барятинська сільська рада    Драбівський район     14 
Драбовецька сільська рада    Золотоніський район     12 
Дубівська сільська рада    Уманський район     12 
Дубіївська сільська рада    Черкаський район     22 
Думанецька сільська рада    Черкаський район     12 
Жаботинська сільська рада    Кам'янський район   14 
Жаб'янська сільська рада    Лисянський район     12 
Житницька сільська рада    Жашківський район      
Жовнинська сільська рада    Чорнобаївський район     12 
Жовтнева сільська рада    Монастирищенський район      
Жорнокльовівська сільська рада    Драбівський район     12 
Журавська сільська рада    Городищенський район     12 
Журавська сільська рада    Шполянський район     12 
Журжинецька сільська рада    Лисянський район     12 
Завадівська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район     12 
Залевківська сільська рада    Смілянський район     12 
Заліська сільська рада    Тальнівський район     12 
Зам'ятницька сільська рада    Чигиринський район     12 
Зарічанська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район    
Зарубинецька сільська рада    Монастирищенський район      
Затишанська сільська рада    Уманський район     12 
Заячківська сільська рада    Христинівський район     12 
Здобутківська сільська рада    Тальнівський район , Тальнівська міська територіальна громада     
Зеленодібрівська сільська рада    Городищенський район     12 
Зеленорізька сільська рада    Жашківський район     12 
Зеленьківська сільська рада    Тальнівський район     12 
Золотоношківська сільська рада    Драбівський район     12 
Зорівська сільська рада    Золотоніський район     12 
Зорянська сільська рада    Христинівський район      
Зюбриська сільська рада    Монастирищенський район      
Івангородська сільська рада    Христинівський район     12 
Іванівська сільська рада    Уманський район     12 
Іванівська сільська рада    Чигиринський район   12 
Іваньківська сільська рада    Маньківський район     14 
Івахнянська сільська рада    Монастирищенський район      
Іркліївська сільська рада    Чорнобаївський район     21 
Іскренська сільська рада    Шполянський район     12 
Кавунівська сільська рада    Шполянський район     12 
Кайтанівська сільська рада    Катеринопільський район     12 
Калениківська сільська рада    Золотоніський район    
Калинівська сільська рада    Городищенський район     12 
Кам'янобрідська сільська рада    Лисянський район     12 
Кантакузівська сільська рада    Драбівський район     12 
Капустинська сільська рада    Шполянський район     12 
Катеринівська сільська рада    Кам'янський район     12 
Квітчанська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район     12 
Келебердянська сільська рада    Канівський район     12 
Киселівська сільська рада    Катеринопільський район     12 
Кислинська сільська рада    Маньківський район     12 
Кичинецька сільська рада    Корсунь-Шевченківський район , Набутівська сільська територіальна громада     
Кищенецька сільська рада    Маньківський район     12 
Кліщинська сільська рада    Чорнобаївський район     12 
Княже-Криницька сільська рада    Монастирищенський район     12 
Княжиківська сільська рада    Монастирищенський район     12 
Княжицька сільська рада    Звенигородський район     14 
Кобиляцька сільська рада    Звенигородський район      
Кобринівська сільська рада    Тальнівський район     12 
Кобриново-Гребельська сільська рада    Тальнівський район     12 
Ковалиська сільська рада    Смілянський район     12 
Ковалівська сільська рада    Драбівський район     12 
Коврайська Друга сільська рада    Золотоніський район      
Коврайська сільська рада    Золотоніський район      
Ковтунівська сільська рада    Золотоніський район     12 
Козарівська сільська рада    Канівський район    
Козацька сільська рада    Звенигородський район      
Колодистенська сільська рада    Тальнівський район     12 
Колодистенська сільська рада    Уманський район     14 
Коломицька сільська рада    Драбівський район     12 
Комарівська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район , Стеблівська селищна територіальна громада     
Конельська сільська рада    Жашківський район     12 
Конельсько-Попівська сільська рада    Жашківський район     12 
Конельсько-Хутірська сільська рада    Жашківський район      
Кононівська сільська рада    Драбівський район   12 
Конончанська сільська рада    Канівський район      
Копіюватська сільська рада    Канівський район    
Копіюватська сільська рада    Монастирищенський район      
Коржівська сільська рада    Уманський район     12 
Коржовокутська сільська рада    Уманський район     12 
Коржовослобідська сільська рада    Уманський район     12 
Коритнянська сільська рада    Монастирищенський район     12 
Корнилівська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район , Набутівська сільська територіальна громада     
Коробівська сільська рада    Золотоніський район   14 
Королівська сільська рада    Жашківський район      
Корсунська сільська рада    Тальнівський район     12 
Косарська сільська рада    Кам'янський район     14 
Косенівська сільська рада    Уманський район     12 
Костянтинівська сільська рада    Смілянський район     22 
Коханівська сільська рада    Кам'янський район     12 
Кочержинська сільська рада    Уманський район     14 
Кочубіївська сільська рада    Уманський район      
Кошмаківська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район     12 
Красенівська сільська рада    Чорнобаївський район    
Краснопільська сільська рада    Уманський район     12 
Красносільська сільська рада    Чигиринський район     12 
Крачківська сільська рада    Маньківський район     12 
Кривецька сільська рада    Маньківський район   12 
Кривоколінська сільська рада    Тальнівський район   12 
Кривоносівська сільська рада    Золотоніський район     12 
Кривчунська сільська рада    Жашківський район     12 
Кримківська сільська рада    Шполянський район     12 
Криштопівська сільська рада    Драбівський район     12 
Кропивнянська сільська рада    Золотоніський район     14 
Крупська сільська рада    Золотоніський район      
Крутьківська сільська рада    Чорнобаївський район   14 
Ксаверівська сільська рада    Городищенський район     12 
Кузьмино-Гребельська сільська рада    Христинівський район   12 
Кумейківська сільська рада    Черкаський район     12 
Курилівська сільська рада    Канівський район     12 
Кутівська сільська рада    Маньківський район     12 
Куцівська сільська рада    Смілянський район     12 
Ладижинська сільська рада    Уманський район     14 
Лащівська сільська рада    Тальнівський район     12 
Лебединська сільська рада    Шполянський район     22 
Лебедівська сільська рада    Кам'янський район   12 
Левченківська сільська рада    Драбівський район     12 
Легедзинська сільська рада    Тальнівський район     12 
Леміщиська сільська рада    Жашківський район      
Леськівська сільська рада    Монастирищенський район     12 
Леськівська сільська рада    Черкаський район     22 
Лип'янська сільська рада    Шполянський район     12 
Лисичобалківська сільська рада    Катеринопільський район      
Литвинецька сільська рада    Канівський район     12 
Литвинівська сільська рада    Жашківський район     12 
Лихолітська сільська рада    Чорнобаївський район     12 
Ліплявська сільська рада    Канівський район     14 
Лісівська сільська рада    Тальнівський район     12 
Ліщинівська сільська рада    Христинівський район     12 
Лозуватська сільська рада    Шполянський район     12 
Лоташівська сільська рада    Тальнівський район     12 
Лубенська сільська рада    Кам'янський район    
Лузанівська сільська рада    Кам'янський район     12 
Лукашівська сільська рада    Чорнобаївський район   14 
Лукашівська сільська рада    Золотоніський район     12 
Лукашівська сільська рада    Монастирищенський район      
Лящівська сільська рада    Чорнобаївський район     12 
Майданецька сільська рада    Тальнівський район   14 
Макіївська сільська рада    Смілянський район     14 
Максимівська сільська рада    Уманський район      
Малобурімська сільська рада    Чорнобаївський район      
Малосевастянівська сільська рада    Христинівський район   12 
Малосмілянська сільська рада    Смілянський район   14 
Малостаросільська сільська рада    Смілянський район     12 
Марійківська сільська рада    Жашківський район      
Мартинівська сільська рада    Канівський район     14 
Мар'янівська сільська рада    Шполянський район     12 
Мар'янівська сільська рада    Лисянський район   12 
Маслівська сільська рада    Шполянський район     12 
Матвіївська сільська рада    Чигиринський район   12 
Матусівська сільська рада    Шполянський район     14 
Медведівська сільська рада    Чигиринський район     14 
Межиріцька сільська рада    Канівський район     11 
Мельниківська сільська рада    Канівський район     11 
Мельниківська сільська рада    Чорнобаївський район     14 
Мельниківська сільська рада    Чигиринський район   12 
Мельниківська сільська рада    Смілянський район     12 
Мехедівська сільська рада    Драбівський район     12 
Мизинівська сільська рада    Звенигородський район   12 
Митлашівська сільська рада    Драбівський район     12 
Михайлівська сільська рада    Драбівський район     14 
Михайлівська сільська рада    Кам'янський район   14 
Мліївська сільська рада    Городищенський район     22 
Мойсівська сільська рада    Драбівський район     12 
Мокрокалигірська сільська рада ТГ    Катеринопільський район , Мокрокалигірська сільська територіальна громада         
Молодецька сільська рада    Маньківський район     14 
Моринська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район   12 
Моринська сільська рада    Звенигородський район     14 
Москаленківська сільська рада    Чорнобаївський район     14 
Мохнацька сільська рада    Чорнобаївський район      
Мошнівська сільська рада    Черкаський район     22 
Мошурівська сільська рада    Тальнівський район     14 
Нагірнянська сільська рада    Жашківський район   12 
Надточаївська сільська рада    Шполянський район     12 
Неморозька сільська рада    Звенигородський район     12 
Нестерівська сільська рада    Маньківський район     12 
Нетеребська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район , Набутівська сільська територіальна громада   
Нехайківська сільська рада    Драбівський район     12 
Нечаєвська сільська рада    Шполянський район      
Новогребельська сільська рада    Жашківський район     12 
Новодмитрівська сільська рада    Золотоніський район   14 
Новожиттівська сільська рада    Чорнобаївський район      
Новоселицька сільська рада    Катеринопільський район     12 
Новоселицька сільська рада    Чигиринський район     12 
Новоукраїнська сільська рада    Чорнобаївський район     12 
Носачівська сільська рада    Смілянський район     14 
Озерищанська сільська рада    Канівський район      
Озірнянська сільська рада    Звенигородський район     12 
Оксанинська сільська рада    Уманський район     12 
Олександрівська сільська рада    Жашківський район     12 
Онопріївська сільська рада    Тальнівський район     12 
Орадівська сільська рада    Христинівський район     12 
Орловецька сільська рада    Городищенський район     14 
Осітнянська сільська рада    Христинівський район     12 
Остапівська сільська рада    Драбівський район     12 
Острівецька сільська рада    Уманський район     12 
Острожанська сільська рада    Жашківський район     12 
Охматівська сільська рада    Жашківський район      
Павлівська сільська рада    Жашківський район      
Павлівська сільська рада    Тальнівський район     12 
Павлівська сільська рада    Канівський район     12 
Паланоцька сільська рада    Маньківський район     12 
Паланська сільська рада    Уманський район     14 
Пальчиківська сільська рада    Катеринопільський район     12 
Папужинська сільська рада    Тальнівський район     12 
Пастирська сільська рада    Смілянський район   12 
Пединівська сільська рада    Звенигородський район    
Пекарівська сільська рада    Канівський район     12 
Пеніжківська сільська рада    Христинівський район     12 
Перервинцівська сільська рада    Драбівський район   12 
Першотравнева сільська рада    Чорнобаївський район      
Петраківська сільська рада    Катеринопільський район     12 
Петриківська сільська рада    Городищенський район    
Петрівська сільська рада    Монастирищенський район      
Петрівсько-Попівська сільська рада    Лисянський район     12 
Петропавлівська сільська рада    Городищенський район     12 
Петрушківська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район      
Писарівська сільська рада    Лисянський район     12 
Підставківська сільська рада    Золотоніський район      
Піківецька сільська рада    Уманський район      
Пішківська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район   12 
Піщанська сільська рада    Золотоніський район     14 
Плескачівська сільська рада    Смілянський район     12 
Плешканівська сільська рада    Золотоніський район     12 
Погибляцька сільська рада    Лисянський район   12 
Погребська сільська рада    Драбівський район    
Подібнянська сільська рада    Маньківський район     12 
Подільська сільська рада    Золотоніський район     12 
Половинчицька сільська рада    Монастирищенський район      
Полствинська сільська рада    Канівський район     12 
Полянецька сільська рада    Уманський район     14 
Попівська сільська рада    Канівський район      
Попівська сільська рада    Маньківський район   12 
Попівська сільська рада    Смілянський район   12 
Попівська сільська рада    Звенигородський район      
Попуднянська сільська рада    Монастирищенський район    
Посухівська сільська рада    Уманський район     12 
Потапцівська сільська рада    Канівський район    
Потаська сільська рада    Маньківський район      
Потаська сільська рада    Тальнівський район     12 
Потоківська сільська рада    Катеринопільський район     12 
Почапинська сільська рада    Лисянський район     14 
Привітненська сільська рада    Чорнобаївський район      
Привітненська сільська рада    Золотоніський район    
Придніпровська сільська рада    Чорнобаївський район     12 
Прохорівська сільська рада    Канівський район     12 
Пугачівська сільська рада    Уманський район     12 
Пугачівська сільська рада    Жашківський район     12 
Пшеничницька сільська рада    Канівський район     11 
Радиванівська сільська рада    Кам'янський район   12 
Райгородська сільська рада    Кам'янський район     12 
Рацівська сільська рада    Чигиринський район     14 
Ребедайлівська сільська рада    Кам'янський район     12 
Ревбинська сільська рада    Чорнобаївський район     12 
Ревівська сільська рада    Кам'янський район     12 
Рецюківщинська сільська рада    Драбівський район     12 
Рижавська сільська рада    Уманський район     12 
Рижанівська сільська рада    Звенигородський район     12 
Ризинська сільська рада    Звенигородський район      
Ріпківська сільська рада    Лисянський район     12 
Рогівська сільська рада    Маньківський район     12 
Рогівська сільська рада    Уманський район     12 
Родниківська сільська рада    Уманський район     14 
Рождественська сільська рада    Драбівський район     12 
Розсішківська сільська рада    Христинівський район     14 
Розсохуватська сільська рада    Катеринопільський район     12 
Романівська сільська рада    Тальнівський район   12 
Ропотуська сільська рада    Уманський район     12 
Ротмістрівська сільська рада    Смілянський район   14 
Рубаномостівська сільська рада    Лисянський район     12 
Русалівська сільська рада    Маньківський район     12 
Русько-Полянська сільська рада    Черкаський район     26 
Сабадаська сільська рада    Жашківський район      
Сагунівська сільська рада    Черкаський район     14 
Самгородоцька сільська рада    Смілянський район     12 
Санжариська сільська рада    Смілянський район     12 
Сарнівська сільська рада    Монастирищенський район    
Сатанівська сільська рада    Монастирищенський район   12 
Сахнівська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район , Набутівська сільська територіальна громада     
Свидівоцька сільська рада    Черкаський район   14 
Свинарська сільська рада    Уманський район     12 
Свічківська сільська рада    Драбівський район     12 
Селищенська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район     14 
Семенівська сільська рада    Лисянський район     12 
Сердегівська сільська рада    Шполянський район     12 
Сердюківська сільська рада    Смілянський район      
Сигнаївська сільська рада    Шполянський район     14 
Сидорівська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район , Стеблівська селищна територіальна громада     
Синицька сільська рада    Христинівський район     12 
Синьооківська сільська рада    Золотоніський район     12 
Сичівська сільська рада    Христинівський район   12 
Скибинська сільська рада    Жашківський район     14 
Скориківська сільська рада    Золотоніський район     12 
Скотарівська сільська рада    Шполянський район     12 
Смільчинецька сільська рада    Лисянський район     12 
Собківська сільська рада    Уманський район     12 
Соболівська сільська рада    Шполянський район     12 
Соколівоцька сільська рада    Тальнівський район , Тальнівська міська територіальна громада   
Соколівська сільська рада    Жашківський район     12 
Сорокотязька сільська рада    Жашківський район      
Сотницька сільська рада    Корсунь-Шевченківський район      
Софіївська сільська рада    Черкаський район     14 
Софіївська сільська рада    Золотоніський район      
Станіславчицька сільська рада    Шполянський район     12 
Старобабанівська сільська рада    Уманський район     14 
Староковрайська сільська рада    Чорнобаївський район   12 
Старосільська сільська рада    Городищенський район     14 
Стебнівська сільська рада    Звенигородський район     14 
Степанецька сільська рада    Канівський район   14 
Степанівська сільська рада    Драбівський район     12 
Степанківська сільська рада    Черкаський район     14 
Степівська сільська рада    Монастирищенський район     11 
Степівська сільська рада    Чорнобаївський район      
Степківська сільська рада    Уманський район     12 
Стецівська сільська рада    Чигиринський район     12 
Стецівська сільська рада    Звенигородський район     14 
Стійковська сільська рада    Катеринопільський район     12 
Ступичненська сільська рада    Катеринопільський район     12 
Суботівська сільська рада    Чигиринський район     12 
Сунківська сільська рада    Смілянський район     12 
Сухинівська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район     12 
Сушківська сільська рада    Уманський район     12 
Таганчанська сільська рада    Канівський район     12 
Талалаївська сільська рада    Христинівський район      
Тальянківська сільська рада    Тальнівський район     12 
Танська сільська рада    Уманський район     12 
Тарасівська сільська рада    Звенигородський район     12 
Тарнавська сільська рада    Монастирищенський район      
Ташлицька сільська рада    Смілянський район   14 
Текучанська сільська рада    Уманський район     12 
Телепинська сільська рада    Кам'янський район     14 
Теолинська сільська рада    Монастирищенський район      
Терешківська сільська рада    Шполянський район   12 
Терлицька сільська рада    Монастирищенський район      
Тернівська сільська рада    Смілянський район     12 
Тетерівська сільська рада    Жашківський район     12 
Тимошівська сільська рада    Кам'янський район     12 
Тимченківська сільська рада    Чорнобаївський район     12 
Тинівська сільська рада    Жашківський район     12 
Тихонівська сільська рада    Лисянський район     12 
Тихохутірська сільська рада    Жашківський район     12 
Тіньківська сільська рада    Чигиринський район     14 
Товмацька сільська рада    Шполянський район     12 
Товстівська сільська рада    Городищенський район   12 
Томашівська сільська рада    Уманський район     12 
Топилівська сільська рада    Чигиринський район     12 
Топильнянська сільська рада    Шполянський район     12 
Тростянецька сільська рада    Канівський район     12 
Трушівська сільська рада    Чигиринський район     12 
Тубільцівська сільська рада    Черкаський район     14 
Углуватська сільська рада    Христинівський район     12 
Федюківська сільська рада    Лисянський район     12 
Франківська сільська рада    Чорнобаївський район     12 
Фурманська сільська рада    Уманський район      
Халаїдівська сільська рада    Монастирищенський район     12 
Харківська сільська рада    Маньківський район     12 
Хацьківська сільська рада    Черкаський район     14 
Хижинська сільська рада    Лисянський район     12 
Хижнянська сільська рада    Жашківський район      
Хлипнівська сільська рада    Звенигородський район     12 
Хлистунівська сільська рада    Городищенський район     14 
Хмільнянська сільська рада    Канівський район     12 
Хрестителівська сільська рада    Чорнобаївський район     12 
Христинівська сільська рада    Христинівський район     14 
Худоліївська сільська рада    Чигиринський район     12 
Худяківська сільська рада    Черкаський район     14 
Хутірська сільська рада    Черкаський район     14 
Чапаєвська сільська рада    Монастирищенський район      
Чаплинська сільська рада    Лисянський район     12 
Чемериська сільська рада    Звенигородський район      
Червонокутська сільська рада    Жашківський район     12 
Червонослобідська сільська рада    Черкаський район     26 
Черепинська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район     12 
Чернишівська сільська рада    Канівський район     11 
Черповодівська сільська рада    Уманський район      
Чижівська сільська рада    Звенигородський район     12 
Чичиркозівська сільська рада    Звенигородський район      
Чорнокам'янська сільська рада    Маньківський район     12 
Чорнявська сільська рада    Черкаський район     12 
Шабастівська сільська рада    Монастирищенський район    
Шабельниківська сільська рада    Золотоніський район      
Шаринська сільська рада    Уманський район     12 
Шарнопільська сільська рада    Монастирищенський район      
Шаулиська сільська рада    Тальнівський район     12 
Шевченківська сільська рада    Звенигородський район   14 
Шельпахівська сільська рада    Христинівський район     12 
Шендерівська сільська рада    Корсунь-Шевченківський район , Стеблівська селищна територіальна громада     
Шестеринська сільська рада    Лисянський район     12 
Шостаківська сільська рада    Катеринопільський район     12 
Шубиноставська сільська рада    Лисянський район   12 
Шукайводська сільська рада    Христинівський район     12 
Шуляківська сільська рада    Жашківський район    
Юрківська сільська рада    Звенигородський район     14 
Юрківська сільська рада    Уманський район     12 
Юрчиська сільська рада    Кам'янський район     12 
Яблунівська сільська рада    Лисянський район     12 
Яблунівська сільська рада    Канівський район     12 
Яворівська сільська рада    Драбівський район   12 
Ягубецька сільська рада    Христинівський район     12 
Ямпільська сільська рада    Катеринопільський район     12 
Ярославська сільська рада    Шполянський район     12 
Яснозірська сільська рада    Черкаський район     14 
Ятранівська сільська рада    Уманський район