Регіони України та їх склад


Автономна Республіка Крим
(сільські ради)


Назва сільської ради Склад Входження Кількість сільських населених пунктів Кількість селищ Кількість сіл Загальний склад ради
Абрикосівська сільська рада    Кіровський район      
Абрикосівська сільська рада    Первомайський район      
Амурська сільська рада    Красногвардійський район      
Ароматненська сільська рада    Бахчисарайський район      
Ароматнівська сільська рада    Білогірський район      
Багатівська сільська рада    Білогірський район      
Батальненська сільська рада    Ленінський район      
Берегова сільська рада    м Феодосія     
Березівська сільська рада    Роздольненський район      
Бєлінська сільська рада    Ленінський район      
Ботанічна сільська рада    Роздольненський район      
Братська сільська рада    Красноперекопський район      
Василівська сільська рада    Білогірський район      
Вересаєвська сільська рада    Сакський район      
Верхоріченська сільська рада    Бахчисарайський район      
Веселівська сільська рада    Сакський район      
Веселівська сільська рада    м Судак     
Виноградівська сільська рада    Сакський район      
Виноградненська сільська рада    Ленінський район      
Вишенська сільська рада    Білогірський район      
Вишнівська сільська рада    Красноперекопський район      
Вілінська сільська рада    Бахчисарайський район      
Владиславівська сільська рада    Кіровський район    
Воїнська сільська рада    Красноперекопський район      
Войковська сільська рада    Ленінський район    
Войковська сільська рада    Первомайський район      
Воробйовська сільська рада    Сакський район      
Восходненська сільська рада    Красногвардійський район   10    10   
Гвардійська сільська рада    Первомайський район      
Геройська сільська рада    Сакський район      
Глазівська сільська рада    Ленінський район      
Голубинська сільська рада    Бахчисарайський район      
Горностаївська сільська рада    Ленінський район      
Гришинська сільська рада    Первомайський район      
Грушівська сільська рада    м Судак     
Далеківська сільська рада    Чорноморський район      
Дачнівська сільська рада    м Судак     
Дмитрівська сільська рада    Совєтський район      
Добрівська сільська рада    Сімферопольський район   12    12   
Добрушинська сільська рада    Сакський район      
Долинненська сільська рада    Бахчисарайський район      
Донська сільська рада    Сімферопольський район    
Дрофинська сільська рада    Нижньогірський район      
Єрмаківська сільська рада    Джанкойський район      
Желябовська сільська рада    Нижньогірський район      
Жемчужинська сільська рада    Нижньогірський район      
Журавлівська сільська рада    Сімферопольський район      
Журавська сільська рада    Кіровський район      
Завітненська сільська рада    Ленінський район      
Завітненська сільська рада    Совєтський район      
Завіто-Ленінська сільська рада    Джанкойський район      
Залізничненська сільська рада    Бахчисарайський район    
Зарічненська сільська рада    Джанкойський район    
Зеленівська сільська рада    Бахчисарайський район      
Зеленогірська сільська рада    Білогірський район   10    10   
Земляничненська сільська рада    Білогірський район      
Зернівська сільська рада    Красногвардійський район      
Зернівська сільська рада    Сакський район      
Зибинська сільська рада    Білогірський район      
Зиминська сільська рада    Роздольненський район      
Золотополенська сільська рада    Кіровський район      
Зоркінська сільська рада    Нижньогірський район      
Іванівська сільська рада    Нижньогірський район      
Іванівська сільська рада    Сакський район      
Ізобільненська сільська рада    м Алушта   
Ізобільненська сільська рада    Нижньогірський район      
Ізумруднівська сільська рада    Джанкойський район      
Іллінська сільська рада    Красноперекопський район      
Іллічівська сільська рада    Ленінський район      
Іллічівська сільська рада    Совєтський район      
Ішунська сільська рада    Красноперекопський район      
Калинівська сільська рада    Ленінський район      
Калінінська сільська рада    Первомайський район      
Калінінська сільська рада    Красногвардійський район      
Каштанівська сільська рада    Бахчисарайський район      
Кіндратівська сільська рада    Джанкойський район    
Кіровська сільська рада    Чорноморський район    
Кіровська сільська рада    Ленінський район      
Кісточківська сільська рада    Нижньогірський район      
Клепинінська сільська рада    Красногвардійський район      
Ковильнівська сільська рада    Роздольненський район      
Колодязянська сільська рада    Красногвардійський район      
Кольцовська сільська рада    Сакський район      
Кольчугинська сільська рада    Сімферопольський район      
Кормівська сільська рада    Первомайський район      
Котельниківська сільська рада    Красногвардійський район      
Крайненська сільська рада    Сакський район      
Красноармійська сільська рада    Красноперекопський район      
Красногвардійська сільська рада    Совєтський район      
Красногірська сільська рада    Ленінський район      
Краснознам'янська сільська рада    Красногвардійський район      
Красномацька сільська рада    Бахчисарайський район      
Краснополянська сільська рада    Чорноморський район      
Краснофлотська сільська рада    Совєтський район      
Красноярська сільська рада    Чорноморський район      
Крестянівська сільська рада    Первомайський район      
Кримківська сільська рада    Джанкойський район      
Кримська сільська рада    Сакський район      
Кримськорозівська сільська рада    Білогірський район      
Криничненська сільська рада    Білогірський район      
Кукушкінська сільська рада    Роздольненський район      
Курська сільська рада    Білогірський район      
Ленінська сільська рада    Ленінський район      
Ленінська сільська рада    Красногвардійський район      
Листвинська сільська рада    Нижньогірський район      
Ліснівська сільська рада    Сакський район      
Лобанівська сільська рада    Джанкойський район    
Луганська сільська рада    Джанкойський район      
Лугівська сільська рада    Ленінський район      
Лучистівська сільська рада    м Алушта   
Льговська сільська рада    Кіровський район      
Магазинська сільська рада    Красноперекопський район      
Мазанська сільська рада    Сімферопольський район      
Майська сільська рада    Джанкойський район      
Маломаяцька сільська рада    м Алушта  11   
Малоріченська сільська рада    м Алушта     
Мар'ївська сільська рада    Ленінський район      
Марфівська сільська рада    Ленінський район      
Мар'янівська сільська рада    Красногвардійський район      
Маслівська сільська рада    Джанкойський район      
Медведівська сільська рада    Джанкойський район      
Медведівська сільська рада    Чорноморський район    
Мельнична сільська рада    Білогірський район      
Мирнівська сільська рада    Сімферопольський район      
Мирнівська сільська рада    Джанкойський район      
Мисівська сільська рада    Ленінський район      
Митрофанівська сільська рада    Нижньогірський район      
Митяївська сільська рада    Сакський район      
Михайлівська сільська рада    Нижньогірський район      
Міжводненська сільська рада    Чорноморський район      
Міжріченська сільська рада    м Судак     
Мічурінська сільська рада    Білогірський район      
Молочненська сільська рада    Сакський район      
Морська сільська рада    м Судак     
Муромська сільська рада    Білогірський район      
Найдьонівська сільська рада    Красногвардійський район      
Насипнівська сільська рада    м Феодосія     
Некрасовська сільська рада    Совєтський район      
Новоандріївська сільська рада    Сімферопольський район      
Новогригорівська сільська рада    Нижньогірський район      
Новожилівська сільська рада    Білогірський район      
Новоіванівська сільська рада    Чорноморський район      
Новокримська сільська рада    Джанкойський район      
Новомиколаївська сільська рада    Ленінський район      
Новопавлівська сільська рада    Красноперекопський район      
Новопокровська сільська рада    Красногвардійський район      
Новоселівська сільська рада    Сімферопольський район      
Новосільська сільська рада    Чорноморський район      
Октябрська сільська рада    Первомайський район      
Октябрська сільська рада    Ленінський район      
Окунівська сільська рада    Чорноморський район      
Олександрівська сільська рада    Красногвардійський район      
Олексіївська сільська рада    Первомайський район      
Оленівська сільська рада    Чорноморський район      
Омелянівська сільська рада    Нижньогірський район      
Оріхівська сільська рада    Сакський район      
Орлівська сільська рада    Красноперекопський район      
Останінська сільська рада    Ленінський район      
Островська сільська рада    Первомайський район      
Охотниківська сільська рада    Сакський район      
Охотська сільська рада    Нижньогірський район      
Партизанська сільська рада    Кіровський район      
Пахарівська сільська рада    Джанкойський район      
Первомайська сільська рада    Сімферопольський район      
Первомайська сільська рада    Кіровський район      
Перовська сільська рада    Сімферопольський район   16    16   
Петрівська сільська рада    Красногвардійський район      
Піщанівська сільська рада    Бахчисарайський район      
Плодівська сільська рада    Бахчисарайський район      
Побєдненська сільська рада    Джанкойський район      
Пожарська сільська рада    Сімферопольський район      
Полтавська сільська рада    Красногвардійський район      
Почетненська сільська рада    Красноперекопський район      
Правдівська сільська рада    Первомайський район      
Привітненська сільська рада    м Алушта     
Привітненська сільська рада    Кіровський район      
Приозернівська сільська рада    Ленінський район      
Просторненська сільська рада    Джанкойський район      
Прудівська сільська рада    Совєтський район      
Пушкінська сільська рада    Совєтський район      
Пшеничненська сільська рада    Нижньогірський район      
П'ятихатська сільська рада    Красногвардійський район      
Рівнівська сільська рада    Красногвардійський район      
Родниківська сільська рада    Сімферопольський район      
Розкішненська сільська рада    Джанкойський район      
Ромашкінська сільська рада    Сакський район      
Рощинська сільська рада    Джанкойський район      
Русаківська сільська рада    Білогірський район      
Руч'ївська сільська рада    Роздольненський район      
Садова сільська рада    Нижньогірський район      
Сарибашівська сільська рада    Первомайський район      
Світлівська сільська рада    Джанкойський район      
Семисотська сільська рада    Ленінський район      
Серебрянська сільська рада    Роздольненський район      
Сизівська сільська рада    Сакський район      
Синицинська сільська рада    Кіровський район      
Скалистівська сільська рада    Бахчисарайський район      
Скворцівська сільська рада    Сімферопольський район      
Славнівська сільська рада    Роздольненський район      
Слов'янська сільська рада    Роздольненський район      
Совхозненська сільська рада    Красноперекопський район      
Сонячнодолинська сільська рада    м Судак     
Стальненська сільська рада    Джанкойський район      
Стахановська сільська рада    Первомайський район      
Степнівська сільська рада    Первомайський район      
Стовпівська сільська рада    Сакський район      
Суворовська сільська рада    Сакський район      
Суворовська сільська рада    м Армянськ     
Сусанінська сільська рада    Первомайський район      
Табачненська сільська рада    Бахчисарайський район      
Табачненська сільська рада    Джанкойський район      
Тінистівська сільська рада    Бахчисарайський район      
Токарєвська сільська рада    Кіровський район      
Трудівська сільська рада    Сімферопольський район    
Уварівська сільська рада    Ленінський район      
Уварівська сільська рада    Нижньогірський район      
Углівська сільська рада    Бахчисарайський район      
Укромнівська сільська рада    Сімферопольський район      
Урожайнівська сільська рада    Совєтський район      
Урожайнівська сільська рада    Сімферопольський район      
Уютненська сільська рада    Сакський район      
Філатівська сільська рада    Красноперекопський район      
Фрунзенська сільська рада    Сакський район      
Цвіточненська сільська рада    Білогірський район      
Цілинна сільська рада    Джанкойський район      
Чайкинська сільська рада    Джанкойський район      
Чапаєвська сільська рада    Совєтський район      
Челядінівська сільська рада    Ленінський район      
Чернишівська сільська рада    Роздольненський район      
Черновська сільська рада    Первомайський район      
Чистенська сільська рада    Сімферопольський район      
Чистопільська сільська рада    Ленінський район      
Чкаловська сільська рада    Нижньогірський район      
Чорноземненська сільська рада    Совєтський район      
Чорнопільська сільська рада    Білогірський район      
Широківська сільська рада    Сімферопольський район      
Штормівська сільська рада    Сакський район      
Якимівська сільська рада    Нижньогірський район      
Янтарненська сільська рада    Красногвардійський район      
Ярківська сільська рада    Джанкойський район      
Яркополенська сільська рада    Джанкойський район    
Яркополенська сільська рада    Кіровський район      
Яснополянська сільська рада    Джанкойський район