Регіони України та їх склад


Харківська область
(сільські ради)


Назва сільської ради Склад Входження Кількість сільських населених пунктів Кількість селищ Кількість сіл Загальний склад ради
Алісівська сільська рада    Близнюківський район      
Андріївська сільська рада    Кегичівський район     12 
Андріївська сільська рада    Великобурлуцький район   12 
Аполлонівська сільська рада    Сахновщинський район     12 
Аркадівська сільська рада    Шевченківський район      
Артемівська сільська рада    Печенізький район     12 
Артільна сільська рада    Лозівський район     12 
Асіївська сільська рада    Балаклійський район   12 
Багаточернещинська сільська рада    Сахновщинський район     12 
Базаліївська сільська рада    Чугуївський район     12 
Баранівська сільська рада    Валківський район     12 
Башилівська сільська рада    Близнюківський район     12 
Безмятежненська сільська рада    Шевченківський район     12 
Безруківська сільська рада    Дергачівський район     14 
Бердянська сільська рада    Зачепилівський район     16 
Березівська сільська рада    Шевченківський район     12 
Берестівська сільська рада    Близнюківський район      
Берецька сільська рада    Первомайський район   14 
Бессарабівська сільська рада    Кегичівський район     12 
Бірківська сільська рада    Зміївський район   11    11  22 
Благодатненська сільська рада    Валківський район     14 
Богданівська сільська рада    Дворічанський район      
Богодарівська сільська рада    Барвінківський район     12 
Богуславська сільська рада    Борівський район     14 
Борівська сільська рада    Шевченківський район     12 
Борівська сільська рада    Зміївський район     14 
Борщівська сільська рада    Печенізький район     12 
Борщівська сільська рада    Балаклійський район     12 
Бражківська сільська рада    Ізюмський район      
Бригадирівська сільська рада    Ізюмський район     14 
Бригадирівська сільська рада    Балаклійський район     12 
Бугаївська сільська рада    Ізюмський район     14 
Бунаківська сільська рада    Лозівський район      
Бурбулатівська сільська рада    Близнюківський район     12 
Василенківська сільська рада    Шевченківський район     12 
Ватутінська сільська рада    Нововодолазький район     14 
Великобабчанська сільська рада    Чугуївський район     12 
Великобучківська сільська рада    Сахновщинський район     12 
Великогомільшанська сільська рада    Зміївський район     12 
Великокомишуваська сільська рада    Барвінківський район     12 
Великорогозянська сільська рада    Золочівський район     12 
Великохутірська сільська рада    Шевченківський район     12 
Вербівська сільська рада    Балаклійський район     14 
Верхньобишкинська сільська рада    Первомайський район     12 
Верхньоорільська сільська рада    Первомайський район     12 
Верхньосамарська сільська рада    Близнюківський район     12 
Веселівська сільська рада    Балаклійський район   14 
Веселівська сільська рада    Харківський район   14 
Високопільська сільська рада    Валківський район     14 
Вишнева сільська рада    Близнюківський район      
Вишнівська сільська рада    Балаклійський район     12 
Вишнівська сільська рада    Куп'янський район     12 
Вищесолоненська сільська рада    Борівський район     12 
Вікторівська сільська рада    Богодухівський район    
Вільхівська сільська рада    Харківський район     14 
Вільхуватська сільська рада    Великобурлуцький район     14 
Вільшанська сільська рада    Дворічанський район     14 
Вінницько-Іванівська сільська рада    Богодухівський район     12 
Вірнопільська сільська рада    Ізюмський район     12 
Власівська сільська рада    Кегичівський район     12 
Вовківська сільська рада    Кегичівський район     12 
Вовчансько-Хутірська сільська рада    Вовчанський район     14 
Володимирівська сільська рада    Красноградський район   12 
Володимирівська сільська рада    Сахновщинський район     12 
Волосько-Балаклійська сільська рада    Шевченківський район     12 
Волохівська сільська рада    Вовчанський район     12 
Волохово-Ярська сільська рада    Чугуївський район     14 
В'язівська сільська рада    Краснокутський район     12 
Гаврилівська сільська рада    Барвінківський район   11    11  14 
Гатищенська сільська рада    Вовчанський район     12 
Геніївська сільська рада    Зміївський район     14 
Гетьманівська сільська рада    Шевченківський район     12 
Глибоківська сільська рада    Харківський район   14 
Глушківська сільська рада    Куп'янський район     14 
Гнилицька Перша сільська рада    Великобурлуцький район     12 
Гнилицька сільська рада    Великобурлуцький район     12 
Гонтово-Ярська сільська рада    Валківський район     12 
Гороховатська сільська рада    Борівський район      
Граківська сільська рада    Чугуївський район   12 
Григорівська сільська рада    Барвінківський район     12 
Григорівська сільська рада    Великобурлуцький район   12 
Грушинська сільська рада    Первомайський район     14 
Грушівська сільська рада    Куп'янський район     14 
Грушуваська сільська рада    Барвінківський район     12 
Губарівська сільська рада    Богодухівський район     14 
Гур'єво-Козачанська сільська рада    Золочівський район      
Гусарівська сільська рада    Барвінківський район     14 
Гусарівська сільська рада    Балаклійський район     14 
Гусинська сільська рада    Куп'янський район     12 
Дар-Надеждинська сільська рада    Сахновщинський район     12 
Дмитрівська сільська рада    Богодухівський район     12 
Дмитрівська сільська рада    Первомайський район      
Добровільська сільська рада    Близнюківський район      
Довгеньківська сільська рада    Ізюмський район     12 
Довжицька сільська рада    Золочівський район     14 
Домаська сільська рада    м Лозова    14 
Дубовогрядська сільська рада    Сахновщинський район     12 
Єлизаветівська сільська рада    Лозівський район      
Єфремівська сільська рада    Первомайський район   14 
Жовтнева Друга сільська рада    Вовчанський район      
Забаринська сільська рада    Зачепилівський район      
Забродівська сільська рада    Богодухівський район     12 
Заводська сільська рада    Ізюмський район     12 
Задонецька сільська рада    Зміївський район     12 
Закутнівська сільська рада    Первомайський район     12 
Залиманська сільська рада    Балаклійський район     12 
Заміська сільська рада    Валківський район   10    10  12 
Зарожненська сільська рада    Чугуївський район     12 
Зарябинська сільська рада    Богодухівський район     12 
Землянська сільська рада    Вовчанський район     12 
Знам'янська сільська рада    Нововодолазький район     12 
Зорянська сільська рада    Красноградський район      
Іванівська Друга сільська рада    Барвінківський район   14 
Іванівська сільська рада    Барвінківський район     14 
Іванівська сільська рада    Красноградський район      
Іванівська сільська рада    Чугуївський район     12 
Іванівська сільська рада    Вовчанський район     12 
Івано-Шийчинська сільська рада    Богодухівський район     12 
Іванчуківська сільська рада    Ізюмський район     11 
Ізюмська сільська рада    Борівський район     12 
Іллічівська сільська рада    Барвінківський район     12 
Калиновецька сільська рада    Золочівський район    
Кам'яноярузька сільська рада    Чугуївський район     14 
Кам'янська сільська рада    Ізюмський район     12 
Кам'янська сільська рада    Дворічанський район   12 
Капитолівська сільська рада    Ізюмський район     14 
Каплунівська сільська рада    Краснокутський район     12 
Караванська сільська рада    Нововодолазький район     12 
Картамиська сільська рада    Первомайський район     12 
Катеринівська сільська рада    Лозівський район      
Катеринівська сільська рада    Сахновщинський район     12 
Катеринівська сільська рада    Великобурлуцький район   12 
Качалівська сільська рада    Краснокутський район   12 
Квітнева сільська рада    Близнюківський район      
Кирилівська сільська рада    Красноградський район     12 
Киселівська сільська рада    Первомайський район     12 
Кислівська сільська рада    Куп'янський район     16 
Китченківська сільська рада    Краснокутський район   12 
Кіндрашівська сільська рада    Куп'янський район     14 
Кінненська сільська рада    Лозівський район      
Кленівська сільська рада    Богодухівський район   14 
Кобзарівська сільська рада    Валківський район      
Кобзівська сільська рада    Красноградський район   12 
Козіївська сільська рада    Краснокутський район   14 
Колодязненська сільська рада    Дворічанський район     14 
Колонтаївська сільська рада    Краснокутський район     12 
Комарівська сільська рада    Ізюмський район     12 
Комсомольська сільська рада    Лозівський район    
Коробочкинська сільська рада    Чугуївський район     14 
Костівська сільська рада    Валківський район     12 
Котівська сільська рада    Вовчанський район      
Котлярівська сільська рада    Харківський район      
Красненська сільська рада    Кегичівський район   14 
Красненська сільська рада    Первомайський район     12 
Крисинська сільська рада    Богодухівський район   14 
Криштопівська сільська рада    Близнюківський район     12 
Кругляківська сільська рада    Куп'янський район     12 
Куньєвська сільська рада    Ізюмський район     12 
Куп'єваська сільська рада    Богодухівський район      
Курилівська сільська рада    Куп'янський район   26 
Кутьківська сільська рада    Дворічанський район     12 
Лебедівська сільська рада    Сахновщинський район     12 
Леб'язька сільська рада    Чугуївський район     14 
Леб'язька сільська рада    Зачепилівський район     14 
Левківська сільська рада    Ізюмський район     14 
Лигівська сільська рада    Сахновщинський район     12 
Лизогубівська сільська рада    Харківський район     14 
Лиманська Друга сільська рада    Дворічанський район     12 
Лиманська сільська рада    Зміївський район     22 
Липецька сільська рада    Харківський район     22 
Лісностінківська сільська рада    Куп'янський район     12 
Лозівська сільська рада    Кегичівський район     12 
Лозовеньківська сільська рада    Балаклійський район     12 
Лукашівська сільська рада    Близнюківський район   11    11  12 
Лук'янцівська сільська рада    Харківський район     14 
Любівська сільська рада    Краснокутський район     12 
Лютівська сільська рада    Золочівський район   12 
Мажарська сільська рада    Кегичівський район     12 
Малобурлуцька сільська рада    Великобурлуцький район     12 
Малокомишуваська сільська рада    Ізюмський район     12 
Малоорчицька сільська рада    Зачепилівський район     16 
Малороганська сільська рада    Харківський район     14 
Малорогозянська сільська рада    Золочівський район   12 
Мартинівська сільська рада    Красноградський район     12 
Мартівська сільська рада    Печенізький район     14 
Медведівська сільська рада    Кегичівський район     12 
Мелихівська сільська рада    Нововодолазький район     12 
Мельниківська сільська рада    Валківський район     12 
Мечебилівська сільська рада    Барвінківський район     12 
Миколаївська сільська рада    Лозівський район      
Миколаївська сільська рада    Зачепилівський район     16 
Миколаївська сільська рада    Дворічанський район      
Миколо-Комишуватська сільська рада    Красноградський район     12 
Минківська сільська рада    Валківський район     12 
Миронівська сільська рада    Первомайський район     11 
Михайлівська сільська рада    Первомайський район     12 
Міловська сільська рада    Балаклійський район     12 
Міловська сільська рада    Великобурлуцький район     12 
Моначинівська сільська рада    Куп'янський район     12 
Морозівська сільська рада    Балаклійський район     12 
Мосьпанівська сільська рада    Чугуївський район     12 
Мурафська сільська рада    Краснокутський район   14 
Надеждинська сільська рада    Близнюківський район      
Надеждівська сільська рада    Лозівський район     12 
Наталинська сільська рада    Красноградський район     14 
Нестернянська сільська рада    Вовчанський район     12 
Нечволодівська сільська рада    Куп'янський район     12 
Нижньобишкинська сільська рада    Зміївський район     12 
Нижньобурлуцька сільська рада    Шевченківський район     12 
Новобурлуцька сільська рада    Печенізький район     12 
Новогусарівська сільська рада    Балаклійський район      
Новоєгорівська сільська рада    Дворічанський район     14 
Новоіванівська сільська рада    Лозівський район     12 
Новомажарівська сільська рада    Зачепилівський район     16 
Новомерчицька сільська рада    Валківський район     12 
Новомиколаївська сільська рада    Шевченківський район      
Новомиколаївська сільська рада    Барвінківський район     12 
Новонадеждинська сільська рада    Близнюківський район      
Новоолександрівська сільська рада    Вовчанський район     12 
Новоолександрівська сільська рада    Великобурлуцький район     12 
Новоолександрівська сільська рада    Сахновщинський район   10    10  14 
Новопарафіївська сільська рада    Кегичівський район     12 
Новоукраїнська сільська рада    Близнюківський район      
Новочернещинська сільська рада    Сахновщинський район     12 
Огіївська сільська рада    Сахновщинський район     12 
Огульцівська сільська рада    Валківський район     12 
Одноробівська Перша сільська рада    Золочівський район   12 
Одноробівська сільська рада    Золочівський район   11  14 
Одрадівська сільська рада    Первомайський район     12 
Одринська сільська рада    Нововодолазький район     12 
Олександрівська сільська рада    Золочівський район   14 
Олександрівська сільська рада    Валківський район     12 
Олександрівська сільська рада    Богодухівський район     12 
Олександрівська сільська рада    Ізюмський район     12 
Олексіївська сільська рада    Близнюківський район      
Олексіївська сільська рада    Краснокутський район   14 
Олексіївська сільська рада    Первомайський район     14 
Олійниківська сільська рада    Сахновщинський район     12 
Ордівська сільська рада    Нововодолазький район     12 
Осинівська сільська рада    Куп'янський район      
Оскільська сільська рада    Ізюмський район      
Острівщинська сільська рада    Близнюківський район      
Охоченська сільська рада    Нововодолазький район     14 
Охрімівська сільська рада    Вовчанський район     12 
Павлівська Друга сільська рада    Лозівський район      
Павлівська сільська рада    Богодухівський район     14 
Павлівська сільська рада    Кегичівський район     12 
Парасковіївська сільська рада    Кегичівський район     12 
Пархомівська сільська рада    Краснокутський район   14 
Перекіпська сільська рада    Валківський район     12 
Перемогівська сільська рада    Лозівський район     12 
Першотравнева сільська рада    Борівський район   12 
Петрівська сільська рада    Шевченківський район     12 
Петрівська сільська рада    Балаклійський район     14 
Петрівська сільська рада    Красноградський район   14 
Петро-Іванівська сільська рада    Дворічанський район      
Петропавлівська сільська рада    Богодухівський район   12 
Петропавлівська сільська рада    Куп'янський район     14 
Петропавлівська сільська рада    Вовчанський район     12 
Петропільська сільська рада    Шевченківський район     14 
Писарівська сільська рада    Золочівський район     14 
Підвисочанська сільська рада    Борівський район     12 
Підлиманська сільська рада    Борівський район     14 
Підсереднянська сільська рада    Великобурлуцький район     12 
Пільнянська сільська рада    Вовчанський район     12 
Пісківська сільська рада    Дворічанський район   12 
Піско-Радьківська сільська рада    Борівський район     14 
Піщанська сільська рада    Куп'янський район     12 
Піщанська сільська рада    Красноградський район   22 
Плисівська сільська рада    Лозівський район     12 
Подолівська сільська рада    Барвінківський район   12 
Покровська сільська рада    Коломацький район      
Полівська сільська рада    Дергачівський район   14 
Полково-Микитівська сільська рада    Богодухівський район     12 
Пономаренківська сільська рада    Харківський район , Роганська селищна територіальна громада     
Попівська сільська рада    Красноградський район     14 
Пристінська сільська рада    Куп'янський район     12 
Пришибська сільська рада    Балаклійський район   14 
Просянська сільська рада    Нововодолазький район     14 
Просянська сільська рада    Куп'янський район     12 
Протопопівська сільська рада    Дергачівський район     12 
Протопопівська сільська рада    Балаклійський район     12 
Проходівська сільська рада    Дергачівський район     14 
П'ятигірська сільська рада    Балаклійський район   14 
Революційна сільська рада    Вовчанський район     12 
Ржавчицька сільська рада    Первомайський район     12 
Рідкодубівська сільська рада    Дворічанський район     12 
Різниківська сільська рада    Вовчанський район     12 
Різуненківська сільська рада    Коломацький район   10    10  12 
Роздольська сільська рада    Первомайський район   12 
Розсохуватська сільська рада    Кегичівський район     12 
Рокитненська сільська рада    Нововодолазький район     12 
Рояківська сільська рада    Кегичівський район     12 
Рубіжненська сільська рада    Вовчанський район     12 
Рубленська сільська рада    Великобурлуцький район     12 
Рунівщинська сільська рада    Зачепилівський район     16 
Русько-Лозівська сільська рада    Дергачівський район   22 
Русько-Тишківська сільська рада    Харківський район     14 
Рябоконівська сільська рада    Краснокутський район     12 
Садівська сільська рада    Лозівський район     12 
Сазоно-Баланівська сільська рада    Богодухівський район   12 
Самійлівська сільська рада    Близнюківський район     14 
Світличненська сільська рада    Золочівський район     12 
Семенівська сільська рада    Близнюківський район      
Семенівська сільська рада    Шевченківський район     12 
Сеньківська сільська рада    Куп'янський район     12 
Сидоренківська сільська рада    Валківський район     12 
Сіннянська сільська рада    Богодухівський район     12 
Скрипаївська сільська рада    Зміївський район   14 
Слобідська сільська рада    Первомайський район      
Слобожанська сільська рада    Харківський район      
Смирнівська сільська рада    Лозівський район     14 
Смородьківська сільська рада    Куп'янський район     12 
Сніжківська сільська рада    Валківський район     14 
Соколівська сільська рада    Зміївський район     14 
Сомівська сільська рада    Зачепилівський район     14 
Соснівська сільська рада    Красноградський район      
Сосонівська сільська рада    Нововодолазький район     12 
Софіївська сільська рада    Близнюківський район      
Сподобівська сільська рада    Шевченківський район      
Станичненська сільська рада    Нововодолазький район   10    10  14 
Старицька сільська рада    Вовчанський район      
Старовірівська сільська рада    Нововодолазький район   22 
Старовірівська сільська рада    Шевченківський район      
Староводолазька сільська рада    Нововодолазький район     12 
Старогнилицька сільська рада    Чугуївський район     12 
Старопокровська сільська рада    Чугуївський район     12 
Степнянська сільська рада    Богодухівський район   12 
Студенокська сільська рада    Ізюмський район      
Суданська сільська рада    Первомайський район   14 
Сухининська сільська рада    Богодухівський район   12 
Тавежнянська сільська рада    Сахновщинський район     12 
Тавільжанська сільська рада    Дворічанський район   14 
Таранівська сільська рада    Зміївський район   22 
Тернівська сільська рада    Харківський район     14 
Тимченківська сільська рада    Зміївський район     14 
Тихопільська сільська рада    Лозівський район      
Токарівська сільська рада    Дворічанський район      
Токарівська сільська рада    Дергачівський район   10    10  14 
Удянська сільська рада    Золочівський район     12 
Улянівська сільська рада    Богодухівський район   14 
Уплатнівська сільська рада    Близнюківський район      
Федорівська сільська рада    Великобурлуцький район   12 
Феськівська сільська рада    Золочівський район   14 
Хатнянська сільська рада    Великобурлуцький район    
Хрестищенська сільська рада    Красноградський район     14 
Хрущово-Микитівська сільська рада    Богодухівський район     12 
Царедарівська сільська рада    Лозівський район   14 
Циркунівська сільська рада    Харківський район     22 
Чемужівська сільська рада    Зміївський район     22 
Чепільська сільська рада    Балаклійський район     12 
Червоноармійська Перша сільська рада    Вовчанський район     14 
Червонохвильська сільська рада    Великобурлуцький район     12 
Черемушнянська сільська рада    Валківський район     12 
Черкасько-Лозівська сільська рада    Дергачівський район   22 
Чернещинська сільська рада    Зачепилівський район     16 
Чернещинська сільська рада    Борівський район     12 
Чернігівська сільська рада    Лозівський район   12 
Чистоводівська сільська рада    Ізюмський район     12 
Чорненська сільська рада    Великобурлуцький район     12 
Шарівська сільська рада    Валківський район   10    10  14 
Шатівська сільська рада    Лозівський район     12 
Шебелинська сільська рада    Балаклійський район     12 
Шевелівська сільська рада    Балаклійський район     12 
Шевченківська сільська рада    Сахновщинський район     12 
Шелестівська сільська рада    Коломацький район     14 
Шелудьківська сільська рада    Зміївський район     14 
Шипуватська сільська рада    Великобурлуцький район   14 
Шляхівська сільська рада    Коломацький район   10    10  12 
Шляхівська сільська рада    Кегичівський район     12 
Юрченківська сільська рада    Чугуївський район     12 
Юрченківська сільська рада    Вовчанський район     12 
Ягідненська сільська рада    Куп'янський район     12 
Яковенківська сільська рада    Балаклійський район     12 
Яковлівська сільська рада    Харківський район     12 
Яковлівська сільська рада    Лозівський район   14