Регіони України та їх склад


Черкаська область
(селища)


Назва селища Входження
с-ще Адамівка  Жашківський район , Шуляківська сільська рада 
с-ще Ашанівка  Драбівський район , Великохутірська сільська територіальна громада, Великохутірська сільська рада 
с-ще Баси  Черкаський район , Білозірська сільська територіальна громада 
с-ще Берлютине  Корсунь-Шевченківський район , Моринська сільська територіальна громада 
с-ще Богданівське  Кам'янський район , Баландинська сільська територіальна громада 
с-ще Богунове  Смілянський район , Пастирська сільська рада 
с-ще Бондарівка  Драбівський район , Погребська сільська рада 
с-ще Буда  Чигиринський район , Мельниківська сільська рада 
с-ще Бурякове  Чигиринський район , Іванівська сільська рада 
с-ще Вишневе  Драбівський район , Шрамківська сільська рада 
с-ще Вишнівка  Чорнобаївський район , Лукашівська сільська рада 
с-ще Вільна  Монастирищенський район , Шабастівська сільська рада 
с-ще Вовківка  Смілянський район , Ротмістрівська сільська територіальна громада 
с-ще Володимирівка  Монастирищенський район , Сарнівська сільська рада 
с-ще Гладківщина  Золотоніський район , Гладківщинська сільська рада 
с-ще Гненне  Чигиринський район , Іванівська сільська рада 
с-ще Грекове  Кам'янський район , Лубенська сільська рада 
с-ще Гришківка  м Золотоноша 
с-ще Дібрівка  Золотоніський район , Новодмитрівська сільська рада 
с-ще Добрянка  Тальнівський район , Кривоколінська сільська рада 
с-ще Драбове-Барятинське  Драбівський район , Драбове-Барятинська сільська рада 
с-ще Дубина  Лисянський район , Погибляцька сільська рада 
с-ще Жолудькове  Маньківський район , Маньківська селищна рада 
с-ще Журавлине  Чорнобаївський район , Крутьківська сільська рада 
с-ще Забіляни  Монастирищенський район , Попуднянська сільська рада 
с-ще Закревки  Черкаський район , Байбузівська сільська рада 
с-ще Затишок  Уманський район , Ладижинська сільська територіальна громада 
с-ще Здобуток  Тальнівський район , Тальнівська міська територіальна громада 
с-ще Зелена Діброва  Корсунь-Шевченківський район , Моринська сільська територіальна громада 
с-ще Зелений Гай  Маньківський район , Попівська сільська рада 
с-ще Іванівка  Чорнобаївський район , Красенівська сільська рада 
с-ще Іванівка  Христинівський район , Христинівська міська територіальна громада, Малосевастянівська сільська рада 
с-ще Ільченкове  Городищенський район , Вільшанська селищна територіальна громада 
с-ще Ірдинівка  м Сміла 
с-ще Калинівка  Кам'янський район , Лебедівська сільська територіальна громада 
с-ще Канівщина  Золотоніський район , Вознесенська сільська територіальна громада, Вознесенська сільська рада 
с-ще Квітневе  Драбівський район , Зорівська сільська територіальна громада 
с-ще Кличкове  Городищенський район , Вільшанська селищна територіальна громада 
с-ще Ковтунівка  Золотоніський район , Калениківська сільська рада 
с-ще Козорізи  Драбівський район , Перервинцівська сільська рада 
с-ще Кононівка  Драбівський район , Кононівська сільська рада 
с-ще Кононове-Івасів  Звенигородський район , Шевченківська сільська територіальна громада 
с-ще Копійчана  Кам'янський район , Лебедівська сільська територіальна громада 
с-ще Копіювате  Канівський район , Степанецька сільська територіальна громада 
с-ще Костянтинівка  Жашківський район , Баштечківська сільська територіальна громада, Нагірнянська сільська рада 
с-ще Кудашеве  Чигиринський район , Вершацька сільська рада 
с-ще Кудинів Ліс  Монастирищенський район , м Монастирище 
с-ще Кудинівка  Городищенський район , Вільшанська селищна територіальна громада 
с-ще Левада  Тальнівський район , Білашківська сільська рада 
с-ще Лісове  Кам'янський район , Михайлівська сільська територіальна громада 
с-ще Малий Затишок  Уманський район , Ладижинська сільська територіальна громада 
с-ще Малинівщина  Золотоніський район , Гельмязівська сільська територіальна громада, Броварківська сільська рада 
с-ще Мар'янівка  Лисянський район , Виноградська сільська територіальна громада, Мар'янівська сільська рада 
с-ще Мирне  Чорнобаївський район , Староковрайська сільська рада 
с-ще Михайлівка  Лисянський район , Шубиноставська сільська рада 
с-ще Моргунове  Городищенський район , Вільшанська селищна територіальна громада 
с-ще Нова Павлівка  Тальнівський район , Кривоколінська сільська рада 
с-ще Новомайданецьке  Тальнівський район , Майданецька сільська рада 
с-ще Новоукраїнка  Катеринопільський район , Гончариська сільська рада 
с-ще Олександрівка  Звенигородський район , Мизинівська сільська рада 
с-ще Орловець  Канівський район , Литвинецька сільська територіальна громада 
с-ще Оршанець  м Черкаси, Соснівський район 
с-ще Пальміра  Золотоніський район , Вознесенська сільська територіальна громада, Вознесенська сільська рада 
с-ще Покровка  Монастирищенський район , Сатанівська сільська рада 
с-ще Привітне  Чорнобаївський район , Привітненська сільська рада 
с-ще Райок  Канівський район , Потапцівська сільська рада 
с-ще Рецюківщина  Драбівський район , Великохутірська сільська територіальна громада, Рецюківщинська сільська рада 
с-ще Роздол  Золотоніський район , Вознесенська сільська територіальна громада, Привітненська сільська рада 
с-ще Рудка  Маньківський район , Кривецька сільська рада 
с-ще Сагайдачне  Городищенський район , Вільшанська селищна територіальна громада 
с-ще Сахнівське  Корсунь-Шевченківський район , Набутівська сільська територіальна громада 
с-ще Сичі  Христинівський район , Христинівська міська територіальна громада, Сичівська сільська рада 
с-ще Скаржинка  Чигиринський район , Чигиринська міська територіальна громада 
с-ще Скелівка  Чигиринський район , Медведівська сільська територіальна громада 
с-ще Снігурівка  Золотоніський район , Коробівська сільська рада 
с-ще Сокирна  Черкаський район , Свидівоцька сільська рада 
с-ще Сокирне  Кам'янський район , Жаботинська сільська рада 
с-ще Стадниця  Городищенський район , Товстівська сільська рада 
с-ще Степанецьке  Канівський район , Степанецька сільська територіальна громада 
с-ще Степне  Тальнівський район , Тальнівська міська територіальна громада 
с-ще Степове  Золотоніський район , Вознесенська сільська територіальна громада, Вознесенська сільська рада 
с-ще Степок  Смілянський район , Ротмістрівська сільська територіальна громада 
с-ще Тарасівка  Тальнівський район , Тальнівська міська територіальна громада 
с-ще Трихуторівка  Городищенський район , Вільшанська селищна територіальна громада 
с-ще Хасанівка  Христинівський район , Кузьмино-Гребельська сільська рада 
с-ще Хлерівка  Корсунь-Шевченківський район , Зарічанська сільська рада 
с-ще Ховківка  Шполянський район , Шполянська міська територіальна громада 
с-ще Холодне  Золотоніський район , Вільхівська сільська рада 
с-ще Холоднянське  Смілянський район , Тернівська сільська територіальна громада 
с-ще Хрестівка  Городищенський район , Вільшанська селищна територіальна громада 
с-ще Червона Дача  Драбівський район , Яворівська сільська рада 
с-ще Червоне  Корсунь-Шевченківський район , Набутівська сільська територіальна громада 
с-ще Червоне  Смілянський район , Тернівська сільська територіальна громада 
с-ще Червоний Брід  Катеринопільський район , Мокрокалигірська сільська територіальна громада 
с-ще Чернече  Чигиринський район , Чигиринська міська територіальна громада 
с-ще Шалаське  Тальнівський район , Романівська сільська рада 
с-ще Шампанія  Звенигородський район , Шевченківська сільська територіальна громада 
с-ще Шкодунівка  Золотоніський район , Богданівська сільська рада 
с-ще Юркове  Звенигородський район , Боровиківська сільська рада 
с-ще Яри  Христинівський район , Христинівська міська територіальна громада, Сичівська сільська рада 
с-ще Ярки  м Золотоноша