Регіони України та їх склад


Автономна Республіка Крим
(селища міського типу)


Назва селища міського типу Входження
смт Аграрне  м Сімферополь, Київський район 
смт Аерофлотський  м Сімферополь, Залізничний район, Гресівська селищна рада 
смт Азовське  Джанкойський район , Азовська селищна рада 
смт Багерове  Ленінський район , Багерівська селищна рада 
смт Берегове  м Ялта, Сімеїзька селищна рада 
смт Виноградне  м Ялта, Лівадійська селищна рада 
смт Відрадне  м Ялта, Масандрівська селищна рада 
смт Вільне  Джанкойський район , Вільненська селищна рада 
смт Восход  м Ялта, Масандрівська селищна рада 
смт Гаспра  м Ялта, Гаспринська селищна рада 
смт Гвардійське  Сімферопольський район , Гвардійська селищна рада 
смт Голуба Затока  м Ялта, Сімеїзька селищна рада 
смт Гресівський  м Сімферополь, Залізничний район, Гресівська селищна рада 
смт Гурзуф  м Ялта, Гурзуфська селищна рада 
смт Заозерне  м Євпаторія, Заозерненська селищна рада 
смт Зуя  Білогірський район , Зуйська селищна рада 
смт Кацівелі  м Ялта, Сімеїзька селищна рада 
смт Кіровське  Кіровський район , Кіровська селищна рада 
смт Коктебель  м Феодосія, Коктебельська селищна рада 
смт Комсомольське  м Сімферополь, Залізничний район, Гресівська селищна рада 
смт Кореїз  м Ялта, Кореїзька селищна рада 
смт Красногвардійське  Красногвардійський район , Красногвардійська селищна рада 
смт Краснокам'янка  м Ялта, Гурзуфська селищна рада 
смт Куйбишеве  Бахчисарайський район , Куйбишевська селищна рада 
смт Курортне  м Феодосія, Щебетовська селищна рада 
смт Курпати  м Ялта, Лівадійська селищна рада 
смт Леніне  Ленінський район , Ленінська селищна рада 
смт Лівадія  м Ялта, Лівадійська селищна рада 
смт Масандра  м Ялта, Масандрівська селищна рада 
смт Миколаївка  Сімферопольський район , Миколаївська селищна рада 
смт Мирний  м Євпаторія, Мирнівська селищна рада 
смт Молодіжне  Сімферопольський район , Молодіжненська селищна рада 
смт Научний  Бахчисарайський район , м Бахчисарай 
смт Нижньогірський  Нижньогірський район , Нижньогірська селищна рада 
смт Нікіта  м Ялта, Масандрівська селищна рада 
смт Новий Світ  м Судак, Новосвітська селищна рада 
смт Новоозерне  м Євпаторія, Новоозернівська селищна рада 
смт Новоселівське  Роздольненський район , Новоселівська селищна рада 
смт Новофедорівка  Сакський район , Новофедорівська селищна рада 
смт Октябрське  Красногвардійський район , Октябрська селищна рада 
смт Орджонікідзе  м Феодосія, Орджонікідзевська селищна рада 
смт Ореанда  м Ялта, Лівадійська селищна рада 
смт Паркове  м Ялта, Сімеїзька селищна рада 
смт Партеніт  м Алушта, Партенітська селищна рада 
смт Первомайське  Первомайський район , Первомайська селищна рада 
смт Понизівка  м Ялта, Сімеїзька селищна рада 
смт Поштове  Бахчисарайський район , Поштівська селищна рада 
смт Приморський  м Феодосія, Приморська селищна рада 
смт Роздольне  Роздольненський район , Роздольненська селищна рада 
смт Санаторне  м Ялта, Фороська селищна рада 
смт Сімеїз  м Ялта, Сімеїзька селищна рада 
смт Совєтське  м Ялта, Масандрівська селищна рада 
смт Совєтський  Совєтський район , Совєтська селищна рада 
смт Форос  м Ялта, Фороська селищна рада 
смт Чорноморське  Чорноморський район , Чорноморська селищна рада 
смт Щебетовка  м Феодосія, Щебетовська селищна рада