Депутатські запити


Відсутні електронні копії депутатських запитів та відповідей на них будуть розміщені після опрацювання паперових копій відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

ДЕПУТАТСЬКІ ЗАПИТИ
ЩО РОЗГЛЯНУТІ
Генеральному прокурору України 
Шиянов Борис Анатолійович
Народний депутат України VI скл.
№ та дата запиту, автор
До кого запит
Зміст запиту
Стан виконання
 
Генеральна прокуратура України
Пшонка Віктор Павлович 
Депутатський запит щодо фактів зловживань та корупційних дій з боку керівництва Інспекції Державного архітектурного будівельного контролю у Львівській області. 
Відповіді №07/1/1-15925-09 від 22.07.2011р. - в.о. Генерального прокурора України Кузьмін(Занфіров).  
 
Генеральна прокуратура України
Медведько Олександр Іванович 
Депутатський запит щодо ситуації у Національному історико-етнографічному заповіднику "Переяслав" у зв'язку із незаконними діями генерального директора заповідника Павла Довгошиї. 
Відповіді №07/1/1-18735-10 від 10.11.2010р.- Генеральний прокурор України Медведько.  
 
Генеральна прокуратура України
Медведько Олександр Іванович 
Депутатський запит стосовно грубого та цинічного порушення тимчасовими адміністраторами та посадовими особами банків "Укрпромбанк", "Родовідбанк", "Київ", "Надра" тощо вимог: статті 1060 Цивільного кодексу України - щодо негайної видачі вкладникам їхніх коштів, які були передані до банків на умовах депозиту; статті 20 Закону України "Про звернення громадян" - негайно видавати вкладникам довідки, які підтверджують відмову банку виконати умови договорів по поверненню вкладу (депозиту); вимог законодавства - щодо ведення банками обліку скарг споживачів та своєчасного надання їм відповідей, виявленої нездатності Голови Національного банку України Володимира Стельмаха своєчасно реагувати на ці систематичні порушення банками та необхідності притягнення органами прокуратури осіб, винних у вищенаведених порушеннях до встановленої Законом відповідальності. 
Відповіді №07/2/2-18861-09 від 30.07.2009 - Генеральний прокурор України Медведько О І  
 
Генеральна прокуратура України
Медведько Олександр Іванович 
Депутатський запит щодо незадовільної роботи та фінансових зловживань у Головному управлінні земельних ресурсів у Житомирській області. 
Відповіді № 7/4-19788-09 від 13.07.2009 - Медведько О І Генеральний прокурор України  
 
Генеральна прокуратура України
Медведько Олександр Іванович 
Депутатський запит щодо грубого порушення суддею Комсомольського районного суду міста Херсону Наталією Стамбулою Цивільного процесуального кодексу України під час вжиття заходів забезпечення позиву, в результаті чого відбулося втручання в господарську діяльність державного підприємства "Іллічівський морський торговельний порт" та суттєве обмеження законних повноважень Міністерства транспорту та зв'язку України. 
Відповідь 05/2/1-9942-09 від 10.07.2009 року - Медведько О І Генеральний прокурор України  
 
Генеральна прокуратура України
Медведько Олександр Іванович 
Депутатський запит щодо перевірки фактів переслідування, тиску та грубого порушення законодавства про працю під час звільнення з посади начальника управління кадрової роботи Ольги Коворотної з боку посадових осіб Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту України та інших державних установ. 
Відповіді №07/1/1-13271-05 від 21.05.2009 - Генеральний прокурор України Медведько О І  
Всього: 6