Депутатські запити


Відсутні електронні копії депутатських запитів та відповідей на них будуть розміщені після опрацювання паперових копій відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

ДЕПУТАТСЬКІ ЗАПИТИ
ЩО РОЗГЛЯНУТІ
Генеральному прокурору України 
Волинець Михайло Якович
Народний депутат України VI скл.
№ та дата запиту, автор
До кого запит
Зміст запиту
Стан виконання
 
Генеральна прокуратура України
Пшонка Віктор Павлович 
Депутатський запит про дезінформування Генеральним прокурором України громадськості щодо факту зумисного приховування Генеральною прокуратурою від Юлії Тимошенко подання слідчого та рішення суду з приводу зміни запобіжного заходу від 23 травня 2011 року, вчинення ряду протизаконних дій для безпідставного політично вмотивованого арешту лідера опозиційної партії Юлії Тимошенко. 
Відповіді №17/2-36250-11 від 25(17).06.2011р. - в.о. Генерального прокурора України Блажівський(Гаврилюк).  
 
Генеральна прокуратура України
Пшонка Віктор Павлович 
Депутатський запит стосовно грубих порушень законодавства правоохоронними органами Івано-Франківської та Запорізької областей під час проведення досудового слідства по кримінальних справах, порушених відносно членів Всеукраїнської організації "Тризуб". 
Відповіді №04/2/1/4-3025-11 від 21.03.2011- Генеральний прокурор України Пшонка В.П.  
 
Генеральна прокуратура України
Медведько Олександр Іванович 
Депутатський запит щодо невдоволення відповіддю на депутатське звернення з приводу діяльності адміністрації державного підприємства "Завод імені Малишева" та навмисного доведення цього підприємства до банкрутства. 
Відповіді №08/3-20841-08 від 25.06.2009 - заступник Генерального прокурора України Кудрявцев В В  
 
Генеральна прокуратура України
Медведько Олександр Іванович 
Депутатський запит стосовно невдоволення відповіддю на депутатське звернення щодо порушення трудового законодавства України відносно оплати праці, незаконних звільнень та перешкоджання діяльності профспілкової організації адміністрацією Товариства з обмеженою відповідальністю санаторію "Товтри". 
Відповіді №07/1/1-12502-06 від 08.05.2009 - Генеральний прокурор України Медведько О І  
Всього: 4