Проект Постанови про звільнення суддів (Люшина П.Ф., Зварич Г.М. та інших)


Номер, дата реєстрації:
7226 від 13.04.2001
Номер, дата акту
від 17.05.2001
Сесія реєстрації:
7 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Задорожній Олександр Вікторович (III скликання)
  • Коліушко Ігор Борисович (III скликання)
  • Шишкін Віктор Іванович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Задорожній О.В. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 11.04.2001


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    23.05.2001 Постанову підписано
    17.05.2001 Постанову прийнято
    19.04.2001 Розгляд перенесено-1
    17.04.2001 Вручено для розгляду
    13.04.2001 Передано в тираж
    13.04.2001 Одержано Верховною Радою