Проект Постанови с


Номер, дата реєстрації:
8269 від 14.11.2001
Сесія реєстрації:
8 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Чукмасов Сергій Олександрович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Альошин В.Б. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Інші комітети:
  • Костусєв О.О. Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 14.11.2001


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    07.02.2002 Проект не прийнято
    30.11.2001 Направлено на розгляд Комітету
    15.11.2001 Розгляд перенесено-1
    15.11.2001 Вручено для розгляду
    14.11.2001 Передано в тираж
    14.11.2001 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 14.11.2001
    Комітет Передано Отримано
    Комітет з питань фінансів і банківської діяльності30.11.2001
    Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій14.11.2001