Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про запровадження мораторію на прийняття законів з питань надання податкових пільг у разі ввезення товарів на митну територію України


Номер, дата реєстрації:
1196/П від 01.07.2002
Номер, дата акту
від 11.07.2002
Сесія реєстрації:
1 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Буряк Сергій Васильович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 27.06.2002
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 15.07.2002


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    15.07.2002 Постанову підписано
    11.07.2002 Постанову прийнято
    02.07.2002 Вручено для розгляду
    01.07.2002 Передано в тираж
    01.07.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 01.07.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності01.07.2002

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    12.06.2002 Проект Закону про запровадження мораторію на прийняття законів з питань надання податкових пільг у разі ввезення товарів на митну територію України