Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до статті 2 Закону України "Про загальну структуру і чисельність Прикордонних військ України"


Номер, дата реєстрації:
1023/П від 02.07.2002
Сесія реєстрації:
1 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Безпека і оборона
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Крючков Георгій Корнійович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Крючков Г.К. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 27.06.2002


  • Дати та стан проходження: Пропозиції враховано
    24.10.2002 Доручено врахувати в іншому проекті
    03.07.2002 Вручено для ознайомлення
    02.07.2002 Передано в тираж
    02.07.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 02.07.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони02.07.2002

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    17.05.2002 Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про загальну структуру і чисельність Прикордонних військ України"