Проект Закону про посилення державного регулювання імпорту деяких видів сільськогосподарської продукції


Номер, дата реєстрації:
1355 від 11.07.2002
Сесія реєстрації:
1 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Добкін Михайло Маркович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Томич І.Ф. Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Інші комітети:
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 11.07.2002
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Супровідна записка 12.07.2002
  • Висновок Головного науково-експертного управління 10.09.2002
  • Висновок комітету 11.12.2002


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    19.02.2004 Знято з розгляду
    03.02.2004 Вручено подання на зняття з розгляду
    18.12.2002 Вручено подання Комітету про відхилення
    03.09.2002 Вручено для ознайомлення
    12.07.2002 Направлено на розгляд Комітету
    11.07.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 12.07.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету12.07.200216.07.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин12.07.200215.07.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету12.07.200216.07.2002

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    17.12.2002 Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про посилення державного регулювання імпорту деяких видів сільськогосподарської продукції