Проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Олексенка О.І.


Номер, дата реєстрації:
2155 від 06.09.2002
Номер, дата акту
від 12.09.2002
Сесія реєстрації:
2 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Матвєєв Валентин Григорович (IV скликання)
  • Сас Сергій Володимирович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 06.09.2002
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 17.09.2002


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    17.09.2002 Постанову підписано
    12.09.2002 Постанову прийнято
    10.09.2002 Вручено для розгляду
    06.09.2002 Передано в тираж
    06.09.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 06.09.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України06.09.2002