Проект Постанови про обрання народного депутата України Шуфрича Н.І. членом Комітету Верховної Ради України з питань бюджету


Номер, дата реєстрації:
2180 від 11.09.2002
Номер, дата акту
від 05.06.2003
Сесія реєстрації:
2 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Матвєєв Валентин Григорович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 11.09.2002
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 09.06.2003


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    09.06.2003 Постанову підписано
    05.06.2003 Постанову прийнято
    26.09.2002 Проект не прийнято
    12.09.2002 Проект не прийнято
    12.09.2002 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    11.09.2002 Направлено на розгляд Комітету
    11.09.2002 Передано в тираж
    11.09.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 11.09.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України11.09.2002