Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України по перевірці протизаконної діяльності керівництва ДПА у Львівській області


Номер, дата реєстрації:
2330 від 02.04.2003
Сесія реєстрації:
2 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Бондар Володимир Налькович (IV скликання)
  • Кендзьор Ярослав Михайлович (IV скликання)
  • Чорновіл Тарас Вячеславович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Інші комітети:
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 23.10.2002
  • Подання 23.10.2002
  • Додаток 23.10.2002
  • Проект Постанови (на заміну) 02.04.2003
  • Подання 02.04.2003
  • Додаток (1 Склад) 02.04.2003


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    03.04.2003 В порядок денний не включено
    03.04.2003 Вручено для ознайомлення
    03.04.2003 Направлено на розгляд Комітету
    02.04.2003 Одержано проект на заміну
    06.02.2003 В порядок денний не включено
    04.02.2003 В порядок денний не включено
    23.10.2002 Направлено на розгляд Комітету
    23.10.2002 Передано в тираж
    23.10.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 23.10.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції02.04.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету23.10.200223.10.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності23.10.200223.10.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності23.10.200228.03.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України23.10.200223.10.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету23.10.200223.10.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції02.04.2003

    Проект Постанови (на заміну) від 02.04.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції02.04.200303.04.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету02.04.200303.04.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності02.04.200303.04.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності02.04.200328.03.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України02.04.200303.04.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету02.04.200303.04.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції02.04.200303.04.2003