Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про представництво України за кордоном


Номер, дата реєстрації:
2171/П від 11.11.2002
Номер, дата акту
від 06.03.2003
Сесія реєстрації:
2 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Табачник Дмитро Володимирович (IV скликання)
  • Шибко Віталій Якович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Табачник Д.В. Комітет у закордонних справах
  • Інші комітети:
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 11.11.2002
  • Подання 11.11.2002
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 12.03.2003


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    12.03.2003 Постанову підписано
    06.03.2003 Постанову прийнято
    19.11.2002 Вручено для розгляду
    11.11.2002 Передано в тираж
    11.11.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 11.11.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах11.11.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.11.2002

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    05.03.2004 Пропозиції Президента до Закону "Про представництво України за кордоном"