Проект Постанови про голову і першого заступника голови Комітету Верховної Ради України четвертого скликання з питань національної безпеки і оборони


Номер, дата реєстрації:
2550 від 19.12.2002
Сесія реєстрації:
2 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Карпов Олександр Миколайович (IV скликання)
  • Богатирьова Раїса Василівна (IV скликання)
  • Ващук Катерина Тимофіївна (IV скликання)
  • Гавриш Степан Богданович (IV скликання)
  • Губський Богдан Володимирович (IV скликання)
  • Кравчук Леонід Макарович (IV скликання)
  • Пєхота Володимир Юлійович (IV скликання)
  • Пустовойтенко Валерій Павлович (IV скликання)
  • Шаров Ігор Федорович (IV скликання)
  • Гапочка Микола Михайлович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 18.12.2002
  • Проект Постанови (на заміну) 19.12.2002


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    24.12.2002 Питання заслухано
    24.12.2002 Вручено для ознайомлення
    24.12.2002 Направлено на розгляд Комітету
    19.12.2002 Передано на розгляд керівництву
    19.12.2002 Одержано проект на заміну
    19.12.2002 Вручено для ознайомлення
    19.12.2002 Направлено на розгляд Комітету
    18.12.2002 Передано в тираж
    18.12.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 19.12.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України19.12.200218.12.2002

    Проект Постанови (на заміну) від 20.12.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України20.12.200224.12.2002