Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (про обрання народного депутата Кириллова В.Д. членом Комітету з питань національної безпеки і оборони)


Номер, дата реєстрації:
3072 від 04.02.2003
Номер, дата акту
від 20.02.2003
Сесія реєстрації:
3 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кириллов Віктор Дмитрович (IV скликання)
  • Баграєв Микола Георгійович (IV скликання)
  • Гапочка Микола Михайлович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Крючков Г.К. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Цибенко П.С. Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 04.02.2003
  • Подання 04.02.2003
  • Пояснювальна записка 04.02.2003
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 11.02.2003
  • Висновок комітету 20.02.2003 (тираж 19.02.2003)
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 24.02.2003


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    24.02.2003 Постанову підписано
    20.02.2003 Постанову прийнято
    20.02.2003 Вручено подання Комітету про розгляд
    06.02.2003 Вручено для ознайомлення
    05.02.2003 Направлено на розгляд Комітету
    04.02.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 04.02.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України04.02.200305.02.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони04.02.200306.02.2003
    Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів04.02.200306.02.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету10.02.200305.02.2003