Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для контролю за дотриманням законності при ввезенні на митну територію України продуктів харчування та інших товарів"


Номер, дата реєстрації:
3103 від 13.02.2003
Сесія реєстрації:
3 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Пєхота Володимир Юлійович (IV скликання)
  • Лапін Євген Васильович (IV скликання)
  • Калетнік Григорій Миколайович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Скомаровський В.В. Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України для контролю за дотриманням законності при ввезенні на митну територію України продуктів харчування та інших товарів
  • Інші комітети:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 12.02.2003
  • Подання 12.02.2003
  • Пояснювальна записка 12.02.2003
  • Порівняльна таблиця 12.02.2003


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    20.02.2003 Проект не прийнято
    20.02.2003 Включено до порядку денного
    18.02.2003 Вручено для ознайомлення
    14.02.2003 Направлено на розгляд Комітету
    13.02.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 13.02.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України13.02.200314.02.2003