Проект Постанови про звільнення та обрання Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах


Номер, дата реєстрації:
3151-1 від 26.02.2003
Сесія реєстрації:
3 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шаров Ігор Федорович (IV скликання)
  • Толстоухов Анатолій Володимирович (IV скликання)
  • Губський Богдан Володимирович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 26.02.2003
  • Подання 26.02.2003
  • Пояснювальна записка 26.02.2003


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    20.03.2003 Питання заслухано
    20.03.2003 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    04.03.2003 Вручено для ознайомлення
    27.02.2003 Направлено на розгляд Комітету
    26.02.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 26.02.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України26.02.200328.02.2003