Проект Постанови про ініціативу створення у складі Міжпарламентської комісії зі співробітництва Верховної Ради України та Федеральних Зборів Російської Федерації міжпарламентської групи для врегулювання з Російською Федерацією питань розподілу між державами зобов'язань колишнього Ощадного банку СРСР по вкладах громадян України


Номер, дата реєстрації:
3289 від 21.05.2003
Номер, дата акту
від 05.02.2004
Сесія реєстрації:
3 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Фоменко Катерина Олександрівна (IV скликання)
  • Грачев Олег Олексійович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Сташевський С.Т. Комітет у закордонних справах
  • Інші комітети:
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 26.03.2003
  • Подання 26.03.2003
  • Пояснювальна записка 26.03.2003
  • Проект Постанови (на заміну) 21.05.2003
  • Подання 21.05.2003
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 14.05.2003
  • Висновок Головного науково-експертного управління 06.06.2003
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 17.02.2004


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    17.02.2004 Постанову підписано
    05.02.2004 Постанову прийнято
    03.06.2003 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    23.05.2003 Направлено на розгляд Комітету
    21.05.2003 Одержано проект на заміну
    02.04.2003 Вручено для ознайомлення
    31.03.2003 Направлено на розгляд Комітету
    28.03.2003 Передано на розгляд керівництву
    27.03.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 28.03.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах28.03.200307.04.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності28.03.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України28.03.200301.04.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету28.03.200301.04.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції28.03.200301.04.2003

    Проект Постанови (на заміну) від 21.05.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах21.05.200326.05.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності21.05.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України21.05.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету21.05.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції21.05.2003