Проект Постанови про проект Закону України про внесення доповнень до Закону України "Про статус народного депутата України"


Номер, дата реєстрації:
3243/П від 09.04.2003
Сесія реєстрації:
3 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Матвєєв Валентин Григорович (IV скликання)
  • Гаврилюк Василь Васильович (IV скликання)
  • Сас Сергій Володимирович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 07.04.2003
  • Подання 07.04.2003


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    19.06.2003 Проект відкликано
    15.04.2003 Вручено для розгляду
    09.04.2003 Передано в тираж
    09.04.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 09.04.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України09.04.2003

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    17.03.2003 Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо дострокового припинення повноважень)