Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про державне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції" та статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо нульової ставки ввізного мита на зерно)


Номер, дата реєстрації:
3649-д від 08.07.2003
Номер, дата акту
від 09.07.2003
Сесія реєстрації:
3 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Томич Іван Федорович (IV скликання)
  • Калетнік Григорій Миколайович (IV скликання)
  • Супрун Людмила Павлівна (IV скликання)
  • Цушко Василь Петрович (IV скликання)
  • Бондаренко Григорій Іванович (IV скликання)
  • Кальніченко Ігор Вікторович (IV скликання)
  • Лукашук Олег Григорович (IV скликання)
  • Юхновський Олег Іванович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Томич І.Ф. Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Інші комітети:
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 01.07.2003
  • Подання (( народних депутатів)) 01.07.2003
  • Подання ((комітету)) 01.07.2003
  • Пояснювальна записка 01.07.2003
  • Порівняльна таблиця 01.07.2003
  • Проект Закону (на заміну) 02.07.2003
  • Подання 02.07.2003
  • Пояснювальна записка 02.07.2003
  • Порівняльна таблиця 02.07.2003
  • Проект Закону (на заміну) 08.07.2003
  • Подання 08.07.2003
  • Пояснювальна записка 08.07.2003
  • Порівняльна таблиця 08.07.2003
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 07.07.2003
  • Висновок комітету 08.07.2003
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 11.07.2003


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    22.07.2003 Повернуто з підписом від Президента
    11.07.2003 Закон направлено на підпис Президенту
    11.07.2003 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    09.07.2003 Закон прийнято
    09.07.2003 Вручено подання Комітету про розгляд
    08.07.2003 Вручено на заміну
    08.07.2003 Одержано доопрацьований проект
    04.07.2003 Направлено на розгляд Комітету
    02.07.2003 Одержано доопрацьований проект
    02.07.2003 Обговорено
    02.07.2003 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    02.07.2003 Направлено на розгляд Комітету
    01.07.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 02.07.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин02.07.200307.07.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності02.07.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету02.07.200303.07.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції02.07.200303.07.2003

    Проект Закону (на заміну) від 03.07.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин03.07.200304.07.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності03.07.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету03.07.200304.07.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції03.07.200307.07.2003

    Проект Закону (на заміну) від 08.07.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин08.07.200311.07.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності08.07.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету08.07.2003
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції08.07.2003